reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

aga mierzyliśmy właśnie na maksymalnie obniżonym siodłeku. Nawet nie wiem czy w tym drewnianym da się podnieśc:rolleyes:
Mysle, ze da sie.
na allegro sa biegowe malutkie kumpela w zeszlym roku kupila swojej niespelna 2 letniej corce i byl dobry ALE ponoc dosc drogi...
a ile Karol ma wzrostu?
 
reklama
my w maju na 2 urodziny Agusi postanowiliśmy juz dawno kupic jej ten rowerek: FIRST BIKE rower biegowy STREET PINK - FirstBIKE (2080663093) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. przymierzalismy Agusie w listopadzie i wtedy jej brakowało parę cm.. ale nie wiecej jak 3.. ale jedną nogą siegała podłoża.. tej drugiej nodze brakowało.... A Agata niestety do wysokich nie nalezy... więc uważam ze do maja będzie dobry....
 
my w maju na 2 urodziny Agusi postanowiliśmy juz dawno kupic jej ten rowerek: FIRST BIKE rower biegowy STREET PINK - FirstBIKE (2080663093) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. przymierzalismy Agusie w listopadzie i wtedy jej brakowało parę cm.. ale nie wiecej jak 3.. ale jedną nogą siegała podłoża.. tej drugiej nodze brakowało.... A Agata niestety do wysokich nie nalezy... więc uważam ze do maja będzie dobry....
teraz widzę, że u wszystkich wys. siedzenia od podłogi wynosi ok. 35 cm, a w tym co ja wkleiłam jet 26 cm, więc on jest chyba malutki, raczej dla mniejszych dzieci. Kurczę, u Karolka jest ten problem, że ona ma krótkie nóżki, tak mi się wydaje... No nic będziemy się przymierzac, aż znajdziemy nasz rozmiar;-)
 
Yyy sorki, ale paskudny jest :no:
. Kurczę, u Karolka jest ten problem, że ona ma krótkie nóżki, tak mi się wydaje... No nic będziemy się przymierzac, aż znajdziemy nasz rozmiar;-)

Mi tez sie wydaje, ze Tomek ma krotkie nozki. Spodnie nadal nosi r.80 :-p
 
Fajny ten first bike, co wiolan wkleiła.
Ostatnio oglądałam jakiś program o rowerkach biegowych (albo czytałam, już nie pamietam), i polecano brać rowerek który jest wyposażony w hamulec ręczny, bo w późniejszym okresie dziecko będzie się na nim dosyć rozpędzać i na pewno z hamulcem będzie bezpieczniej, niż hamowanie nogami.
Ja się zastanawiam nad rowerkiem, ale coś czuję podskórnie, że to będzie tylko wyrzucony pieniądz, bo Jasiek pierdyknie go w kąt i nie będzie chciał jeździć. No nic, poczekam do maja i tak najwcześniej kupowałabym mu na urodziny.
 
my już dawno mamy pękatą skarbonkę z kasą na rowerek biegowy, może już ok. kwietnia będzie potrzebny

ale dziś mi się polowanie udało!
nie mogłam uwierzyć, kurtka puchata z zary za 39 zł i ze smyka za 55 zł, obie grube zimowe, zarowa ciemny brąz, a ze smyka granat z pomarańczowymi wykończeniami ....
i teraz nie wiem czy nie zrobiłam zonka ......... są na 98 na przyszłą zimę
zarowa jest trochę mniejsza, ta ze smyka będzie napewno dobra
????????
 
my już dawno mamy pękatą skarbonkę z kasą na rowerek biegowy, może już ok. kwietnia będzie potrzebny

ale dziś mi się polowanie udało!
nie mogłam uwierzyć, kurtka puchata z zary za 39 zł i ze smyka za 55 zł, obie grube zimowe, zarowa ciemny brąz, a ze smyka granat z pomarańczowymi wykończeniami ....
i teraz nie wiem czy nie zrobiłam zonka ......... są na 98 na przyszłą zimę
zarowa jest trochę mniejsza, ta ze smyka będzie napewno dobra
????????
sprzedasz na jesien jak sie okaze za mala.. na pewno za wiecej niz 39 PLN... nie odrywaj tylko metek...


lenka, my probowalismy ten rowerek i on jest leciutki.. dziecko bez problemu go podzwignie jak bedzie musialo np. pojechac pod cos w stylu krawężnik... wiem ze cena jest ogromna, ale tam w tym rowerku wszystko gladko chodzi, nie trzeba używać do niczego siły....
no i u nas laufrad na spacery na 100% będzie trafiony... kiedys swoejego niedawnego czasu byl bardzo podobny w Lidlu, tylko z tą różnicą ważył jak konkretna lokomotywa.. a to już słabe jak dziecko musi uczyć się trzymać rownowage i przy okazji ogarniać czy go laufrad nie powali na glebe....
 
reklama
my kupilismy malej narazie taki motorek
http://www.toysrus.co.uk/Toys-R-Us/Bikes-and-Rideons/Rideons/Pink-Neox-Motorbike(0073177)

fajny jest bo sam stoi,kola sa szerokie.mala sobie juz powoli zaczyna radzic na nim po domu,mam nadzieje,ze do wiosny opanuje bo na poczatku sie bala.
probowalismy rowwerki biegowe,ale na chwile obecna nie widze zeby moje dziecko opanowalo utrzymanie rowerka i odpychanie sie.no ale moze Nicky malo kumata w tym temacie;-)
 
Do góry