reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

wiolan chyba tak zrobię, że nie zapłacę i trudno niech wystawia negatywa...na ebayu patrzyłam i nie znalazłam. Podejrzewam że u producenta koło jak coś będzie kosztowało więcej niż zapłaciłam za wózek. Bo wózek kosztował mnie nowy 107zł...
 
reklama
spodobaly mi sie te Tysiowe puzzle ale jak sredniej jakosci to nie kupuje ,szkoda

w stonce kupilam sam zapas ciastoliny a puzzli nie bralam bo za latwe sie wydawaly


wczoraj bylam w H&mi sie wkurzylam:wściekła/y:zawsze kupowalam bodziaki kr.rekaw po 14,90 ateraz pozmieniali cene na 22,9 i wielka promocje zrobili 2za 40zl cwaniaki:no:


dziewczyny jakie rozmiary kupujecie teraz w H&m? wydaje mi sie ze na Ole najmniejszy rozmiar (zapomnialam jaki 2-4lata)z kolejnego dzialu bedzie za duzy:dry:
 
dziewczyny jakie rozmiary kupujecie teraz w H&m? wydaje mi sie ze na Ole najmniejszy rozmiar (zapomnialam jaki 2-4lata)z kolejnego dzialu bedzie za duzy:dry:

W H&Mie jest też rozmiar półtora-dwa lata. Ja biorę w H&Mie "na oko": spodnie czasami jeszcze w najmniejszej rozmiarówce (86 cm), góry własnie rozmiar 1 1/2- 2 lata albo nawet 2-4 (na lato).
 
ja do maja nie kupuje nic.... cisne pasa na calego... wtedy na lato zaszaleje... a co!! nawet nie wchodze do sklepów, żeby nie kusić samej siebie...
 
aguska po 8,49

just
nie wiedzialam o tym rozmiarze 1,5-2,musze spojrzec

u mnie sie tak nei da zebym nie nie kupowala,na wyprz nic nie kupilam to teraz na raty bede kupowala
np wczoraj moj kochany maz kupil dzieciom po 2 koszulki na euro w reserwed:confused:
 
Dziewczyny w jakim rozmiarze kupujecie buciki na wiosnę ? Nadia nosi rozmiar 23,nie wiem,czy już 24 nie trzeba,z kolei nie chce przesadzać...:confused:
 
reklama
Do góry