reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

dzięki wiolan, ale ten chyba za wysoki. Ten z tup tupa miał 36 cm, a i tak sporo brakowało, a ten ma 37,5 cm. Zmierzyłam Młodemu nogi:-D od wew. strony; i od kroku do ziemi (bez butów) ma 27 cm, doliczę ze 2 cm podeszwy i nadal będzie za wysoko:eek:. Taka mała rzecz (w sensie-kupno rowerka), a tyle problemów:laugh2:.
 
reklama
wiecie co dziewczyny tak się zastanawiam jeszcze nad tymi kapsułkami do prania, niby wszystko super, ale jak się pierze 1-2 bluzki to lipa, całą kapsułkę trzeba wrzucić przewidzianą na większe pranie
 
Wiolan a ten FirstBike to bierzesz z oponami miejskimi czy górskimi? Bo my też zdecydowaliśmy kupić Mai ten rowerek na drugie urodziny ale nie wiemy które opony, musimy je na żywo zobaczyć :)
 
Wiolan a ten FirstBike to bierzesz z oponami miejskimi czy górskimi? Bo my też zdecydowaliśmy kupić Mai ten rowerek na drugie urodziny ale nie wiemy które opony, musimy je na żywo zobaczyć :)
:-) a pamietam, jak pisalas ze Maja bedzie miala najzwyklejszy 3 kolowy ;-)
czemu zmieniliscie zdanie?
 
my kupilismy malej narazie taki motorek
http://www.toysrus.co.uk/Toys-R-Us/Bikes-and-Rideons/Rideons/Pink-Neox-Motorbike(0073177)

fajny jest bo sam stoi,kola sa szerokie.mala sobie juz powoli zaczyna radzic na nim po domu,mam nadzieje,ze do wiosny opanuje bo na poczatku sie bala.
probowalismy rowwerki biegowe,ale na chwile obecna nie widze zeby moje dziecko opanowalo utrzymanie rowerka i odpychanie sie.no ale moze Nicky malo kumata w tym temacie;-)

fajny ten motorek :happy: ja też się właśnie obawiam że młody tego rowerka nie zatrybi :eek:
 
wiolan no jak podejmę decyzję odnośnie kupna biegowego, to chyba właśnie firs bike, spełnia wszystkie moje kryteria, a jeszcze jak piszesz, ze lekki, to już zupełnie super.

nasza ma zwykły ufowaty rowerek więc już drugiego nie kupimy, od nas na pewno dostanie zestaw stolik +krzesełka ale dziadki pewnie będą się pytać co kupić więc trzeba podpowiedzieć a ja sama nie mam na razie pomysłu;(

co to znaczy ?:confused:

laski a dlaczego piszecie, ze to wydatek na rok? Powiem wam, że w parku widuję dużo starsze dzieci na biegowych, a moja koleżanka kupuje córce 3 letniej teraz, na lato będzie miała 3,5 roku, zwykły z pedałami się u nich zupełnie nie przyjął.

aga - a tej kurtki to używanej szukasz, czy tylko w nówki celujesz?

Mi udało się kupić w grudniu wiosenną zarkę, jak jeszcze nikt o wiośnie nie myślał. Praktycznie jak nówka, ostatnio coś tam licytowałam z kurtek, ale widzę, że już ruch w temacie się zrobił i mnie przelicytowali.
 
wiecie co dziewczyny tak się zastanawiam jeszcze nad tymi kapsułkami do prania, niby wszystko super, ale jak się pierze 1-2 bluzki to lipa, całą kapsułkę trzeba wrzucić przewidzianą na większe pranie
hahaha, u mnie zawsze pralka na full wypchana, 3-4 razy w tygodniu:-D:-D, tak więc nie mam problemu:tak:;-)

Rowerek biegowy i Jagoda nie zatrybili rok temu, ale w tym roku myslę, że będzie dobrze, bo juz na nim po domu smiga. Zastanawiam się więc, czy Jaśkowi w tym roku kupować, czy nie...jak myslicie?
 
my już dawno mamy pękatą skarbonkę z kasą na rowerek biegowy, może już ok. kwietnia będzie potrzebny

ale dziś mi się polowanie udało!
nie mogłam uwierzyć, kurtka puchata z zary za 39 zł i ze smyka za 55 zł, obie grube zimowe, zarowa ciemny brąz, a ze smyka granat z pomarańczowymi wykończeniami ....
i teraz nie wiem czy nie zrobiłam zonka ......... są na 98 na przyszłą zimę
zarowa jest trochę mniejsza, ta ze smyka będzie napewno dobra
????????

98 to ten rozmiar 24-36? Jeśli tak, to wydaje mi się, ze będzie OK, ja też ten rozmiar wzięłam na następną zimę:tak: My w ten weekend ogarnęliśmy piżamki w Mothercare i dresy + same spodnie dresowe w Zarze. Młody miał chyba ostatnio jakiś skok wzrostowy... spodnie zaczęły się robić przykrótkie, a 2 bodziaki poszły dzisiaj w odstawkę- rękawy ma do połowy przedramienia:sorry: Do tego jak założyłam mu bluzkę, to stwierdziłam, że to jej ostatni raz, bo jest "letko" przy ciele;-) Dzisiaj był dzień za małych ubrań normalnie, jakby go ktoś przez noc wyciągnął...


apropos metek, jak byliśmy ostatnio u rodziców kupiłam młodemu sweterek, wpadam do domu, mówię, że trzeba przymierzyć, moja mama woła Leona, bierze sweterek i sruuu mu metkę, z ojcem tylko pokiwalismy głowami ze zdumienia :-D

Hahahaha:-D Nie pomyślałam no...:-) Wnioskuję, ze sweterek dobry?;-)

aga to ja już nawet koszulki z krótkim rękawem mam, zwykłe i polo po 7-10-12 i 15 zł dostałam, właśnie w smyku polówki ładne były po 15

WOW!

wiecie co dziewczyny tak się zastanawiam jeszcze nad tymi kapsułkami do prania, niby wszystko super, ale jak się pierze 1-2 bluzki to lipa, całą kapsułkę trzeba wrzucić przewidzianą na większe pranie

U mnie jakoś się nie zdarzają 2 bluzki... myślę, że można mieć zawsze pod ręką takie małe pudełko proszku do prania, jak za dawnych czasów;-)
 
reklama
Wiolan a ten FirstBike to bierzesz z oponami miejskimi czy górskimi? Bo my też zdecydowaliśmy kupić Mai ten rowerek na drugie urodziny ale nie wiemy które opony, musimy je na żywo zobaczyć :)
alis, kół nie obczajałam, ale musże popatrzeć u nas w sklepie na żywo, bo mają dwa bieżniki... dopiero wczoraj to wyczaiłam... choć w sklepie je widziałam... i pewnie wiesz ze do tego first bike można dokupić płozy i wtedy robi to niejako za sanko - rowerek... to mi sie bardzo podoba...
i nie sadze aby taki biegowy byl na kilka miesiecy.. pamietam jak moj kacper mial juz dobre 5 lat i dorawl takiego biegacza to niemalze smigał szybciej niż kubica..... także uważam że zakup na wiecej jak 2 lata murowany.... zwlaszcza ze siodelko idzie w górę jak dziecko podrasta...
 
Do góry