reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

u nas kozaczki są na 23, i wiosna chyba też będzie tak ewentualnie mamy adidaski na 24 więc będzie w nich śmigać:)
 
reklama
A dlaczego chcecie kupowac juz teraz? Ja bym sie nie odwazyla prognozowac ile malej do wiosny noga urosnie. Tym bardziej ze u niej jest tak, ze dluzszy czas chodzi w butach i sa dobre, a w penym momencie z dnia na dzien wszystkie buty robia sie za ciasne. Jakby jej noga takimi skokami rosla ;)
 
Tysia moze teraz są dostępne w miarę tanio,bo potem w samą wiosnę może być drożyzna że ój

Agnieszka ja bym chyba kupiła 24 ,nawet jak noga nie urośnie aż na tyle to już i tak będą,a czasem lepiej trochę większe niż za małe.My tak zrobiliśmy z zimowymi dla Pitka,patrzyłam numer większe i są gites
 
Ja nie ryzykuję i nie kupuję wcześniej już teraz, nadejdzie wiosna to wybierzemy się na zakupy. Wprawdzie do tej pory kupowałam wcześniej i trafiałam z rozmiarem, ale teraz i tak nie ma za bardzo już przecen, poza tym chyba dotyczą zimowych kolekcji.
Tocha aktualnie ma rozmiar 22, kozaki w rozmiarze 23 są ok (jeszcze z luzem) i posłużą do końca zimy na bank, na wiosnę obstawiam, że będzie 23, ale zobaczymy jak będzie
 
my mamy kozaczki po kacprze.. potem te kozaczki nosily jeszcze chyba z 3 dzieci, ale ich stan jest idealny.... mysle ze te inne dzieci ich nie nosily a zwyczajnie im lezaly w szafie..... agata ma na szczescie niskie podbicie wiec lekko jej wchodza i ma zapas jeszcze .. ale pamietam ze zalozenie ich kacprowi to byla masakra...
dodatkowo mamy geoxy, ktore nie sa zimowe ale bardziej jesienno-wiosenne, wiec na nie licze... na razie agacie noga nei rosnie skokowo wiec w tym mamy szczescie....
co do kupowania na zapas, to chyba jednak lepiej dziecku kupic wtedy kiedy jest potrzeba.. bo moze sie to okazac zludna oszczednoscią.... zaplacisz dzisiaj mniej ale jak nie trafisz z rozmiarem to buty przeleza, a moze sie juz nie sprzeda w takiej cenie jak sie zaplacilo... i nowe i tak trzeba bedzie kupic...
 
Kupiłam Nadii dwie pary bucików,jedne rozmiar 23,drugie 24.Kupiłam teraz,bo znając życie,później nie będzie rozmiarów,a i wyboru takiego też nie,myślę,że za miesiąc bedzie już chodziła w bucikach,chociaż przy teraźniejszej pogodzie wydaje się to nieprawdopodobne.
Dodam,jeśli się jasno nie sprecyzowałam,chodzi mi o wiosenne buciki ;-)
 
Ostatnia edycja:
hej,

aureolcia wszystkiego najlepszego z okazji urodzin:tak:

Przymierzałyście już dzieciaki do tych rowerków? Bo my, kurde, w zeszłym tygodniu przymierzaliśmy Karolla do różnych, w tym też trójkołowców, i chiolerka wszystkie są za duże!!! Ze 3 cm brakuje Młodemu do ziemi względnie pedałów jak siedzi na siodełku:eek:. Orientujecie się czy te biegowe są jednorozmiarowe, czy różne firmy mają różną rozmiarówkę? Tup tupa już wykluczyliśmy, bo nie widzę, żeby mi dziecko 3 cm śmignęło w 2 miechy...
 
reklama
aga mierzyliśmy właśnie na maksymalnie obniżonym siodłeku. Nawet nie wiem czy w tym drewnianym da się podnieśc:rolleyes:
 
Do góry