reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
powiem Ci Wiolan, że sprawa do sprawdzenia, marconi pamiętam z moich czasów studenckich w Toruniu na ul. Szerokiej i wtedy te torebki były tak marnej jakości, że pomimo budżetu studenckiego i tak mnie nie interesowały, ale jak wszyscy wiedzą to było jakieś 500 lat świetlnych temu

a druga historia to internet, nie bardzo mam czas na bieganie po sklepach, myślałam, że wieczorową porą ogarnę zakupy ;-)

ja tez z tych co wolą wygodę intenetu... i pewnie bym sie skusila na internetową (chocby cena lepsza) ale w przypadku filcu chyba wazne jest aby byla sztywna... wiec musialam dotknac.. i to mnie przekonalo... ale moze jak do nas przyjedziesz to sie do naszej slynnej galeryi wybierzemy....??:tak::tak:
 
Tysia ja nie polecam tych puzzli. 9 el. Już jakiś czas temu kupiłam Tomkowi z kogutem, żyrafą i pociągiem to obrazki po pierwszym użyciu odklejają się, trzeba taśmą lub klejem podklejać...
 
Tysia ja nie polecam tych puzzli. 9 el. Już jakiś czas temu kupiłam Tomkowi z kogutem, żyrafą i pociągiem to obrazki po pierwszym użyciu odklejają się, trzeba taśmą lub klejem podklejać...

no to przyszalałam ;)
W takim razie póki co wstrzymuje sie z wystawianiem komentarza i spr ile puzzle wytrzymaja ;)
 
u nas niestety też kicha, naklejka odchodzi a drewno jest nie wyszlifowane i odchodzą kawałki drewienka, przez to bardzo ciężko się je wkłada.

ja nie polecam
 
dziewczyny wiecie czy można i gdzie dokupić podwójne koła do wózka hauck turbo??????? Czy w ogóle można gdzieś dokupić takowe coś?????????????

Wczoraj wylicytowałam nowy wózek z hauck i nie wiem jak to się stało ale nie doczytałam ze brak przedniego podwójnego koła:szok: i teraz nie wiem co robić.....
 
reklama
martina, nie plac i nie odbieraj, najwyzej dostaniesz negatywa... wolalabym to niz wozek do ktorego prawie nie mozna dokupic kola... no chyba ze znajdziesz na eBayu... albo napisz do dystrybutora, producenta....
 
Do góry