reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zakupy / promocje / okazje

to jak afi wybierze płaszcz to mogę się podpiąć do tego co zostanie??? Za chwile pójdzie mi suwak w kurtce... Jednak ze Stasiem byłam szczuplejsza.

Kupiliśmy kuchenke w Lidlu dla Młodego (129 pln) Jest ok, bez żadnej elektroniki, 88cm wysoka. Stasiek gotuje na całego, soli, pieprzy, miesza, próbuje... a potem rozrzuca wszystkie 18 elementów po pokoju... I tak 50 razy dziennie
 
reklama
Kto chce prezenty kupić?

Rękodzieło, kolczyki szydełkowe za 5zł/para
003.JPGDSC08258.jpgDSC08259.jpgDSC08262.jpg

Kolczyki za 10zł/para
DSC08266.jpg

Szydełkowy miniaturowy serwis do herbaty 30zł (specjalne pudełko za 10zł)

034.JPG


Mam też do sprzedania komplet 26 książek Saga "Grzech Pierworodny" Anne-Lise Boge -raz przeczytany, bez śladów zużycia, tylko że otwierany - za stówkę

007 (2).jpg
 
to jak afi wybierze płaszcz to mogę się podpiąć do tego co zostanie??? Za chwile pójdzie mi suwak w kurtce... Jednak ze Stasiem byłam szczuplejsza.

Kupiliśmy kuchenke w Lidlu dla Młodego (129 pln) Jest ok, bez żadnej elektroniki, 88cm wysoka. Stasiek gotuje na całego, soli, pieprzy, miesza, próbuje... a potem rozrzuca wszystkie 18 elementów po pokoju... I tak 50 razy dziennie

prosze o zdjecie jak to w rzeczywistosci u was wygląda ta kuchenka i wysokosc??? u nas calkowita wysokosc ma 89 cm... i chyba na kolanach agata bedzie gotowac.....

a ja jakas pier...ol...nieta jestem... nie wiem po co moim dzieciom po dwie zabawki pod poduszke????:szok::szok::-D:-D
wnioskuję o ograniczenie mi wolności albo odebranie prawa jazdy....:wściekła/y::-)
 
afi to jest ten płaszczyk:

1fdyeu.jpg
kf4ilc.jpg

szału ni ma:)... Ma jeszcze dopinany kaptur, ale nie mogę go znaleźc. Jest to rozmiar 42 (nie ciążowy), ja chodziłam w nim do samego porodu, ale byłam mega gruba-ważyłam 74 kg. Jest krótszy niż do połowy uda, u mnie kończy się za pupą (mam 162 cm).
 
reklama
Do góry