reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zakupy / promocje / okazje

wnioskuję o ograniczenie mi wolności albo odebranie prawa jazdy....:wściekła/y::-)
albo karty platniczej:-D
albo dostepu do allegro:-D;-)


Dziewczyny co kupić dwulatce na urodziny i pod choinkę? W rozsądnej cenie ;) Nie mam kompletnie pomysłu :/
zalezy co mala lubi,i jaka to rozsadna cena:sorry:znam 3 latke co najchetneij by chciala lakiery do paznokci,blyszczyk iitp ale nei zabawkowe,prawdziwe:tak:
kilka stron wczesneij wstawialm linka do gry lotto ,jak dla mnie przezent akuratny,moze ksiazke:sorry:kredki,ciastoline....
 
reklama
nie mam pomysłu co małemu na gwiazdke kupic a wszyscy sie pytaja na pewno nic z ciuchów podrzucie jakies pomysły i sanki doastał terz :)

też, czy teraz? bo zawsze piszesz tak samo :eek:

zależy co Peweł lubi.. duplo? tor dla autek, lub pociągu? jakaś większa ciążarówka? zestaw majsterkowicza? kuchnia? jest masa pomysłów.. albo przejdź się do galerii handlowej to oczopląsu dostaniesz :-)
 
wiolan to przeprowadz sie do mnie , u mnie nie ma NIC , tylko przyjedz bez laptopa:-D

bardzo chetnie bym sie na pol roku gdzies wlasnie zaszyla.. gdzie nie ma nic... ło Matko i córko, jakbym potem do domu wrociła i zobaczyła na konto to chyba bym nie wiedziała co z tą górą kasy robić:-D:-D
a poważnie to jestem strasznie rozrzutna... musze sobie jakąś terapie zafundować??? ale juz sobie obiecałam nowe ciuchy.. i co?? kiedy???
 
edziook, w rozsądnej cenie, czyli jakiej? Jagoda na 2 latka dostała, puzlle lokomotywę z wagonami, 1,2 metra długości, taką:
BABY LOKO - EDUKACYJNA GRA DLA DZIECI (1955941260) - Aukcje internetowe Allegro
Bardzo fajna jest.
Ma też coś takiego, też na dwa latka dostała:
TREFL MAGIC PEN (1963530481) - Aukcje internetowe Allegro

no i memory, na początek może kilka karteczek odkrywać.
Fajne są takie, bo mają bardzo kolorowe obrazki:
ALEXANDER GRA PAMIĘĆ MEMORY WROCŁAW (1957778850) - Aukcje internetowe Allegro

Piszę ci o tych rzeczach, które ma Jagoda i które się sprawdziły i nadal sprawdzają:)
 
reklama
zalezy co mala lubi,i jaka to rozsadna cena:sorry2:znam 3 latke co najchetneij by chciala lakiery do paznokci,blyszczyk iitp ale nei zabawkowe,prawdziwe:tak:
kilka stron wczesneij wstawialm linka do gry lotto ,jak dla mnie przezent akuratny,moze ksiazke:sorry2:kredki,ciastoline....
Rozsądna cena to taka adekwatna do jakości produktu ;) No i nie za wysoka bo muszę kupić 2 prezenty.
Myślałam o ciastolinie ale albo "zestawie artystycznym" Ale muszę się zapytać czy chcą coś takiego.
Wiem że kupują małej kuchnię więc zaproponowałam jakiś dodatkowy zestaw do tego ale chyba nie bardzo. Bratowa musi się najpierw zdecydować na kuchnię i dopiero mi powie czy chcą jakieś dodatki.

Uważam że najlepiej jak podpytasz rodziców. W tym wieku mała ma na pewno już przejawia zainteresowania w danym kierunku, poza tym jest ryzyko zdublowania zabawki ;-)
Pytalam ale nie uslyszalam konkretnej odpowiedzi :/

Oleśka dzieki za pomysly :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry