reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

muszę jechać do h&m bo kusicie ;)

estragon
- słuchaj gdybyś tylko chciała to nie ma problemu, dziadek z królików zarabia, sąsiadka u niego kupuje królika dla dziecka, teraz moja koleżanka ze szpitala zamówiła więc gdybyś tylko chciała to pisz, a za jakość królików mogę brać odpowiedzialność bo do niedawana sama zbierałam najładniejsze mlecze :) a marchewki dziadek pucuję jak by sam je miał jeść :)
 
reklama
jak tam czytam wasze posty na temat zdobywania ekologicznych warzyw itp to sie ciesze ze rodzice maja działki, sami hoduja zwierzeta, przynajmniej z tym nie mam problemu. Oby tylko mala chciała jesc...
 
reklama
heh, odpisali z lovi. ze mamy zglosic sie do sklepu w ktorym kupilismy smoczek z dowodem zakupu i krotka notka o przyczynie reklamacji. nigdy bym nie przypuszczala ze moge kupic wadliwy smoczek, szczegolnie za taka cene. i nie mam w zwyczaju zostawiac paragonow z marketowych zakupow. uwazam ze powinni poprosic o odeslanie bezposrednio do firmy i przyslac mi nowy. niech sie wypchaja, wiecej nic od nich nie kupie.
 
Do góry