reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
heh, odpisali z lovi. ze mamy zglosic sie do sklepu w ktorym kupilismy smoczek z dowodem zakupu i krotka notka o przyczynie reklamacji. nigdy bym nie przypuszczala ze moge kupic wadliwy smoczek, szczegolnie za taka cene. i nie mam w zwyczaju zostawiac paragonow z marketowych zakupow. uwazam ze powinni poprosic o odeslanie bezposrednio do firmy i przyslac mi nowy. niech sie wypchaja, wiecej nic od nich nie kupie.
zaraz doczytam o co chodzi z tym smokiem, ale masz rację.. nie profesjonalne podejscie... w niemczech by ci przysłali nowy łącznie z tirem gadzetów.. coś o tym wiem....
 
odpisz im grzecznie, że dziękujesz za dobrą radę (odniesienie do sklepu) i że opisałaś całą sytuację na wszystkich forach mamowych na których jesteś aktywna :-p
 
chrupcia niestety za pozno przeczytalam Twoja rade bo dopisalabym cos nt podzielenia sie opinia o firmie na forum ale wysmarowalam im to:

'Witam,
Dziękuję za odpowiedź. Przyznam szczerze, że liczyłam na możliwość odesłania wadliwego smoczka bezpośrednio do Państwa, ponieważ byl on zakupiony przy okazji dużych zakupów spożywczych w hipermarkecie i nie mam zwyczaju kolekcjonować takich paragonów, więc nie mogę liczyć na uwzględnienie reklamacji w miejscu zakupu, nigdy nie przyszłoby mi do głowy, że mogę kupić smoczek dobrej firmy który będzie uszkodzony. Wada smoczka nie może wynikać z użytkowania, gdyż jest on po prostu źle zrobiony (krzywo zamocowana gumka). Skoro firma ma do sprawy tak nieprofesjonalne podejście, jestem pewna, że nie kupię więcej produktów Lovi ze względu na obawę o bezpieczeństwo i zdrowie mojego dziecka.'
 
nataliak: teraz jak zobaczysz co odpiszą, to możesz na zakonczenie korespondencji napisać podsumowanie o zamieszczeniu info na forach dla mam z ostrzeżeniem...
a pismo im dobre napisalaś, ja bym na poczatek tez coś w tym stylu napisała...
 
Nataliak, jak napiszesz,ze już napisałaś na róznych forach to tymbardziej oleją, ale mozesz napisać cos w stylu, że CHYBA opiszesz na forach swoją sytuację, aby przestrzec inne mamy :-)

A Z innej beczki kupiłam oilatum soft 500 ml i zapłąciłam... 76 zł :szok: nie pamietam, żeby było takie drogie
 
reklama
Do góry