reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
Dziewczyny a korzystacie w doz.pl z programu Dla Mamy i Maleństwa ? Wedlug nowego katalogu promocyjnego 500ml Oillan (różnicy za dużej chyba nie ma między Oilatum) kosztuje 31 zł
 
wiecie co dziś kupiłam mojej Majce w tesco...taki album "Idę do szkoły":)))...wiem wiem pewnie się śmiejecie...bo gdzie tam jeszcze do szkoły;P Ale naprawdę jest fajny w twardej okładce nieduży format i cena rewelacyjna:))) bo tylko 2.49:)))

znalazłam ten albumik w necie to chciałam Wam pokazać http://ksiegarnia.jednosc.com.pl/product_info.php?products_id=995...tylko cena inna
 
Ostatnia edycja:
a my dzis bylysmy w trzech lumpkach, jak zwykle kilka rzeczy dla dzidziuni kupione (w tym sliczna sukienka w krate ktora prawdopodobnie bedzie na slub) a dla mnie dwie spodnice. i mierzylam przepiekna sukienke ktora spokojnie moglabym sobie na slub kupic, niestety sie nie dopielam i cala radosc z zakupow szlag trafil...
 
byliśmy dziś w CH zrobic ogląd przed wypłatą:) i h&m jest móóóój:))))) mają śliczną kolekcję na zimę
a w smyku są kombinezony zimowe bardzo ładne do 100 zł:)
 
reklama
Do góry