reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
ja też jednak pojechałam do kerfura:) pożyczyłam kasę od mamy:p u nas duży wybór, kupiłam ze 30 słoiczków hippa, ale same dania
 
a my jeszcze kupiliśmy ostatnio pudło na zabawki i pojemniczki na pokarm bo zamierzam młodemu robić obiadki (mam tylko nadzieję, że będzie chciał) bo dziadek będzie bił królika :)
 
elwiwas jakie pojemniczki kupilas? ja tez mam ambitny plan robienia obiadkow samodzielnie, narazie poszukuje blendera i kogos kto ma dobre warzywka niepryskane..
 
My mamy swoją malutką działkę i się cieszyłam ze swoje warzywka będą, a tu w tym roku nic nie obrodziło, np. cały zbiór marchewki zmieścił się w jednej małej reklamówce, może z półtora kilo tego było:-(
 
reklama
w h&m sa nowe przesliczne zimowe czapy :) my dzis kupilysmy czapke + rekawiczki z tej kolekcji w paski z pomponem, mial byl roz ale finalnie jest braz bo bedzie pasowalo do kombinezonow.
 
Do góry