reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
Oj Wampi jak dla mnie to ty sie sama we wlasnej sieci zaplatalas.
Sama ta dyskusje zaczelas,a twoj pierwszy post w tym temacie byl jak na moje oko potepieniem osob,ktore wydaja na wyprawke wiecej niz ty uwazasz za sluszne.sory ale ja tak to odebralam.i nie chodzilo bynajmniej tylko o wozek.
I to tyle w tym temacie.dziekuje:happy:
 
pamiętam, że na początku ciąży mówiłam sobie, że moje pierwsze dziecko będzie miało wszystko nowe, a także więszość firmowe, ale jak przyszło do zakupów, to złapałam się za głowę i strwierdziłam, że to jest bez senu, maleństwo szybko wyrośnie, a ja nigdy nie dsprzedam tego choćby nawet za połowę ceny, więc zaczęłam uzywane ubranka kupować i nie wszystko oczywiście firmowe :-)
i teraz bardzo się cieszę, bo naprawdę sporo zaoszczędziłam, wiadomo ma kilka rzeczy jak wózek, czy łóżeczko nowe, a także kilka nowych ubranek :-)
i tak jest ok
 
Hej,

ależ tu gorąco, aż parzy....;-)
Nie kłóćcie się, plisss I tak przed samym porodem mamy dużo stresów.


bali, to jaki ten wózek? Pokazywałaś, czy pisałaś? Dasz linka?
Pytam poważnie, a nie dla podsycenia atmosfery. Teraz to już mnie ciekawość zjada ;-)

Wonka, śliczne ciuszki. Jak już mam na tyle dosyć różowego przy trzech córach, że chętnie patrzyłam na tę sukienusię błękitną i żółtą.
A tego królika, czy misia widziałam u nas w Tesco i zastanawiałam się co to jest :confused:
Zdradź tajemnicę plissss

corina, naprawdę niezły zakup za te pieniądze.

Ja kupiłam w końcu zwykłą wanienkę i dokupiłam foczkę. Tak sie przyzwyczaiłam przy poprzednich córach. Poza tym pisałam już o tym wczesniej i stąd mój wybór padł na zwykłą, najzwyklejszą.
A stelaż mam chyba w miarę stabilny, bo jest podpierany też od dołu.

Chrupcia, ja tez wybrałam sobie tę karuzelę i mam już ją nawet w domu. Fisher Price "rainforest". Dobry wybór. gratuluję :))

A w ogóle, to wkleję Wam taki mój zwykły nabytek z Ikei. To jest pudełko, które ma zamykane wieczko i "ruchome" przegródki, tzn można dowolnie modyfikowac podział. Będzie mi służyło na dorbiazgi, jak maści, kremy, szczoteczka do włosów, patyczki, waciki itp. I będzie wędrowało ze mną do łazienki na kąpiele bobasa, bo w nim będę potrzebne przy tym akcesoria
Może któras skorzysta z pomysłu :happy:
 

Załączniki

  • DSC_6356BB.jpg
    DSC_6356BB.jpg
    16,1 KB · Wyświetleń: 36
  • DSC_6357BB.jpg
    DSC_6357BB.jpg
    12,4 KB · Wyświetleń: 26
Ostatnia edycja:
to co leży obok pudełka, to ścianki właśnie, które można wykorzystać i wówczas powstanie podzielone pudełko na mniejsze przegrody jak ta jedna z widocznych na fotce (prawy górny róg)
 
reklama
Do góry