reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama

Alis, śliczny kombinezon:tak:

Majowe Mamusie jak to jest u Was z kupowaniem zabawek dla dzieci? Bo ja niby chcę do tego rozsądnie podejść i nie przesadzać ale wybór i dostępność jest tak duża że w głowie mi się mętlik robi ;-) Nikoś już ma pełno maskotek ( pozostałości po mojej młodości) samochodzików ( tutaj już dziadek wkroczył ) :biggrin2: A wczoraj poprosiłam męża aby dla Małego zamówił Szczeniaczka uczniaczka oraz garnuszek na klocuszek :-D
No i już robię plany co kupić w przyszłości. Typu konik na biegunach, tablica do rysowania, klocki, puzzle. No i oczywiście książki, mnóstwo książek :-D
( przepraszam jeśli się powtarzam ale to mój pierwszy wpis tutaj i nie śledziłam tematu :-) )

Ja też dostaję zawrotu głowy, jeśli chodzi o zabawki i oczywiście większość będę pewnie kupować "dla siebie", bo na bank junior, jak każde dziecko, najlepiej będzie się bawił garnkami, pokrywkami itp.. zresztą już teraz widzę, że nic go tak nie interesuje, jak próba ściągnięcia obrusa ze stołu, czy złapania kubka jak coś piję...

no spodnie sa czaderskie... a w sklepie nie zauwazylam boskich na nich guzików... są cudne.. chyba zmienili w H&M głównego projektanta ciuszków dla niemowlaczków, bo zdecydowanie jest na czym oko zawiesić.. no i ceny przystępne.... bo patrzyłam też dzisiaj na body wojcika.. i cena np. powyżej 50 PLN... to sie nazywa gorna pólka cenowa...

Super zakupy! Co do Wójcika, to pomijam ceny, dla mnie te ubranka są strasznie przeadzone i tandetne, więc nawet tam nie zaglądam.

Ja aktualnie próbuję się powstrzymać od kupowania kolejnych ciuszków.... mam za to inny dylemat: junior będzie wożony do babci na czas mojej pracy i co mamy zrobić? Kupić drugi leżaczek, matę edukacyjną, krzesełko do karmienia?????? Jak wy to rozwiązujecie????
 
ja wydałam na spacerówkę z przesyłką prawie 1200 zł, ale to był prezent na chrzest dla Karolka, więc ja za niego nie płaciłam:)
 
Ja mam akurat mamę na miejscu więc problem odpada ale kupiłam kojec do którego mam nadzieję synka przyzwyczaić nim jeszcze do pracy wrócę ( z nowym rokiem ) tak aby babcia mogła go tam włożyć z zabawkami na jakiś czas. :-)
Zastanów się z czego dziecko już nie będzie korzystało popołudniami jak wracasz z domu i to wywieź do babci.
Ja np matę używam do godz. 16tej, później mały na kocu leży i z nami " rozmawia" ;-)
 
Elwiwas ja może dużo ubranek z 5-10-15 nie mam ale te które kupilam są ok.. polecam półśpiochy- maja fajny sciągacz, który nie uciska ani nie rozciągnał się w praniu... ale u nas ciężko kupić bo ja dostałam je dopiero w Szczecinie

JustMe ja nie mam tego problemu bo teściowa na miejscu, zależy w jakich godzinach mały będzie u babci, krzesełko do karmienia bym sobie darowała ale leżaczek może sie przydać też do karmienia
 
Klariss ten Twój bez stopek jest?? masz jakieś Buciki dla Błażejka? czy jak to rozwiążesz? bo ja mam 2 kombinezony, jeden zabudowany a drugi taki jak Twój


mam takie sztruksowe ocieplane kożuszkiem wewnątrz, także chyba beda odpowiednie na zimę...można sobie je obejrzeć na modelu, fotka w grupie (model tym razem w jesiennym kombinezonie, także z h&m) ;-D
 
reklama
Ja mam akurat mamę na miejscu więc problem odpada ale kupiłam kojec do którego mam nadzieję synka przyzwyczaić nim jeszcze do pracy wrócę ( z nowym rokiem ) tak aby babcia mogła go tam włożyć z zabawkami na jakiś czas. :-)
Zastanów się z czego dziecko już nie będzie korzystało popołudniami jak wracasz z domu i to wywieź do babci.
Ja np matę używam do godz. 16tej, później mały na kocu leży i z nami " rozmawia" ;-)

No niby to jest jakiś pomysł, ale jak to rozwiązać w weekendy np.? Wtedy zabierać??? Składać i rozkładać tą matę np za każdym razem???? Znalazłam taką matę:

TINY LOVE - MATA SŁONECZNY DZIEŃ - NOWOŚĆ !!! (1257125107) - Aukcje internetowe Allegro

niby nie taka droga, ale pomyślałam sobie, że najbardziej przydatny będzie chyba drugi leżaczek, więc nie wiem, czy nie zainwestować jednak w leżaczek, a w matę za jakiś czas.... Poza tym muszę kupić jakąś kołderkę, 2-gi komplet miseczka, łyżeczka itp; butelki... Przecież nie będę za każdym razem pakować całego tego bałaganu....
 
Do góry