reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
no spodnie sa czaderskie... a w sklepie nie zauwazylam boskich na nich guzików... są cudne.. chyba zmienili w H&M głównego projektanta ciuszków dla niemowlaczków, bo zdecydowanie jest na czym oko zawiesić.. no i ceny przystępne.... bo patrzyłam też dzisiaj na body wojcika.. i cena np. powyżej 50 PLN... to sie nazywa gorna pólka cenowa...
 
no ja weszlam dzis w outlecie do coccodrillo (z ciekawosci bo z zasady tam nie kupuje) i zobaczylam ze za zwykle bodziaki chca 20zl a za jakies konkretniejsze ale ciezko powiedziec ze ladne rzeczy 50-60zl to sie tylko usmiechnelam pod nosem i wyszlam, nie wydam tyle na ciuszki ktore beda wygladaly jak szmaty po kilku praniach.
best plus to tez polskie ubranka ale jakosciowo rewelacja. i tu moglabym wydac 40zl na glupie spioszki bo widzialam jak wygladaja po czestym praniu w wysokiej temperaturze i prasowaniu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ja sie okrutnie sparzylam z ciuchami Kacprowymi z 5-10-15.. po 2-3 praniach zwykle robiły się szmaty... nie wiem, bo moze ja ich prac nie umiałam, ale specjalnie traktować inaczej nie będcę każdej firmy osobno.. u mnie istnieją tylko białe pranie i kolorowe.. a jeśli mam cos recznie prac, to nie dla mnie... byc moze te ciuchy trzeba prac recznie, balsamowac.... no nie wiem.. w kazdym razie omijam ten sklep z daleka... oczywiscie nie wiem jakie sa dla maluszkow ciuszki, bo nie kupowalam...
coccodrillo jak dla mnie to ceny z najwyzszej prawie półki a jakoś raczej taka sobie... naprawde jakbym pomiedzy obiema firmami miala wybierac, to zadnej bym nie wziela.. a ceny sa w obu dosc wysokie.. kupilam w internetowym sklepie endo ciuchy dla obu dzieciakow i jestem mega zadowolona.. są boskie a ceny byly wyprzedażowe, wiec stosunkowo niewiele... jestem H&M mile zaskoczona... ale lubie tez eksperymenty.. dlatego z tego wątku czerpię inspirację...
 
te wlasciwie wtedy kiedy zacznie chodzić... ale i wtedy pediatrzy polecają miękkie lub boso (jak pogoda pozwala i jest ciepło) bo wtedy kształtuje się prawidłowo stópka dziecka... a buciki jeśli na dwór to tylko profilowana wkłądka.. inaczej grozi płaskostopie...
co do rozmiaru, to powinien być busik większy o około 3 mm niż stópka dziecka.. nie kupuje się dziecku na wyrost aby buciki nie "kłapały"..
najlepiej jakby można było wyciągnąc wkładkę i wtedy przyłożyć do stópki...
 
śliczne ciuszki!

to jestem chyba jedyną osobą która jest zadowolona z 5-10-15 :) mamy dwie bluzy, które często piorę i są w b. dobry stanie;]
Poznałam dziewczynę w szkolę, która pracuje w h&m i ma duża zniżkę na ubrania w tym sklepie więc muszę się przejechać i oglądnąć ciuszki :)
 
wampi z reserved tez jestem ostrozna bo to polskie. jakies grube bluzy czy spodnie ok ale bodziaki, koszulki itp raczej omijamy chyba ze cos wyjatkowo ladnego sie trafi i nie moge sie powstrzymac ;) a c&a nie lubie.
elwiwas my mamy welurowego pajaca z 5-10-15 i mimo wielu pran wciaz daje rade wiec wyjatki sie zdarzaja ;)
 
reklama
Do góry