reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

byłam dzis na zakupach w lumku i kupiłam małemu spiworek dresik 2 pary spodni i sweterek wszystko wyglada bardzo ładnie :)
zakupy sie udały
tez mysle kupic jakis lepszy blender bo mamy taki od miksera znaczy nakladka do miksera nawet sie niezle sparawuje ale co lepszy hblender to lepszy bedzie
dzidków musze na niego naciągnąć he he:)
 
reklama
nie wiem czy była o tym mowa ale w rosmanie promocja na chusteczki pampers i nivea 4opakowania za 24.99 .. . nie wiem czy to dużo czy nie bo ich nie używamy ale piszę gdyby któraś była zainteresowana
 
raz a dobrze wyleczyłam sie z zakupów ciuszków na allegro:crazy:, wylicytowałam ciuszki rzekomo rozmiar 68/74 a w paczce znalazły sie również ciuszki 50/56 i 62. pisze babie ze chyba sie pomyliła i dlaczego w paczce sa ubranka o takim rozmiarze??a ona mi pisze ze jej córka ma 1,5 roku i niedawno przestała nosić te ciuszki( taaa zwłaszcza te koszulki 50/56) i jak mi nie pasuje to mogę jej odesłać... napisałam jej co o tym myślę i ze nie odeśle bo kwota była niska i mnie sie nie opłaca....
mam jeszcze jedna paczka do odebrania i aż się boje
od dziś tylko lumpek, sklep lub dokładne obejrzenie przed odbiorem....
 
Ostatnia edycja:
a ja z kolei zraziłam się do allegro, dlatego, że ludzie robią świetne foty, opisują ubrania jako prawie nowe, a w rzeczywistości wyglądają jak szmaty.
Zdecydowanie wybieram lumpeksy:p

a z tą córeczką jest wysoce możliwe, bo my też jeszcze nosimy ubranka w rozm 56, a mamy prawie 6 mies...
 
nie wierze ze 1,5 roczna dziewczynka nosi rozm 50/56 i 62 chyba ze jest jakimś malutkim wcześniakiem, ale w tym przypadku tak nie jest, ale nie o to tu chodzilo- skoro podaje ze rozm 68 i 74 to nie 62...

a co Wy robicie z ubrankami, z których dzieciaczki wyrosły? nie mam zamiaru mieć już kolejnego dzieciaczka a w rodzinie się nie zapowiada
 
ja wywożę do dziadka na strych:) czekam aż kuzynka zaciąży:p a np spodnie, bluzy, dresy spróbuję sprzedac, ale jak wyrośniemy, bo do tej pory we wszystko co mamy nawet w rozm. 56 wchodzi (oprócz bodziaków, pajacyków, rampersów)

krewetka jak chcesz się pozbyc (a nie chcesz miec nic wspólnego z allegro) to wystaw na gumtree, np kilka, kilkanaście sztuk ubranek za paczkę pieluch albo chusteczek do pupci:)
 
Ostatnia edycja:
to faktycznie nie ciekawie ;/
ja kazałam wszystkim znajomym się popytać czy ktoś chce kupić i moja koleżanka się odezwała, że z parcy jakaś kobita chce. dałam wszystkie ubranka i wszystkie jej się spodobały i wpadło mi 170zł to i tak dobrze bo większość dostałam :)

Krewetka - koleżanka mojej mamy chciała odkupić ode mnie ubranka dla swojej córki, która urodziła dziewuszke, jednak ja juz sprzedałam więc jak chcesz to moge zapyatc czy dalej zaintresowana
 
dlatego ja zwykle wybieram odbior osobisty. a co do malych ubranek to wszystkie unisex sprzedalam/oddalam znajomej ktora jest w ciazy, podobnie jak rozne akcesoria ktore nam juz sa zbedne (za niektore wzielam kase ale niewiele, po prostu chcialam zarobic troche na wieksze ubranka). zostaly mi ubranka dziewczece i wciaz zbieram sie do wystawienia na allegro i zebrac nie moge ;)
 
reklama
kupilam komode z przewijakiem (taką jak z linka KLUPŚ Komoda FANTAZJA Teak | Komody | Meble | More4kids ale teraz zastanawiam sie co z nia zrobic?! mała juz "stuka" główką w drewnianą górę przewijaka, a jak opuści się ją niżej to nózki wiszą:/ moge co prawda sciagnac ten przewijak i miec sama komode, ale gdzie wtedy Hanulę bede przewijać?! :confused: moze popedzic komode i zamiast tego jakas mała sofe kupic:confused: (w razie czego jeden dodatkowy gosc mogłby sie przekimac u nas)

ponawiam pytanko:confused::-)


a mi w koncu udało sie upolowac kurteczke z zyrafka na ktora czailam sie juz jak mala byla jeszcze w brzuszku:-) tylko ze wtedy 68 chcialam, ale dobrze sie stalo ze nie kupilam, teraz 74 wzielam.
zyrafka kurtka.jpg
 
Do góry