reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
alis my tez potrzebowalismy kombinezon w tym rozmiarze na teraz ale ominelismy allegro bo trzeba bylo przymierzac, z jednego 3-6 nam wyrosla a kupilismy inny ktory pasuje. a moze chcialabys odkupic za jakies grosze ten rozowy z uszkami ze zdjec w galerii? z tego wlasnie wyrosla a na obecna pogode jest super.
corina ja bym na Twoim miejscu sprzedala calosc i przewijala dziecko na lozku. nie zmieniamy juz pieluchy co 2h wiec kregoslup nie bedzie mial duzego obciazenia a poza tym zawsze mozesz zrobic to na siedzaco.
 
Nataliak właśnie zakupiłam jeszcze jeden kombinezonik także narazie nam wystarczy bo i w szafie mam jeszcze 3! Ale zapytam siostrę cioteczną bo ona niedawno córeczkę urodziła i może będzie chciała :)
 
Majowe Mamusie jak to jest u Was z kupowaniem zabawek dla dzieci? Bo ja niby chcę do tego rozsądnie podejść i nie przesadzać ale wybór i dostępność jest tak duża że w głowie mi się mętlik robi ;-) Nikoś już ma pełno maskotek ( pozostałości po mojej młodości) samochodzików ( tutaj już dziadek wkroczył ) :biggrin2: A wczoraj poprosiłam męża aby dla Małego zamówił Szczeniaczka uczniaczka oraz garnuszek na klocuszek :-D
No i już robię plany co kupić w przyszłości. Typu konik na biegunach, tablica do rysowania, klocki, puzzle. No i oczywiście książki, mnóstwo książek :-D
( przepraszam jeśli się powtarzam ale to mój pierwszy wpis tutaj i nie śledziłam tematu :-) )
 
raz a dobrze wyleczyłam sie z zakupów ciuszków na allegro:crazy:, wylicytowałam ciuszki rzekomo rozmiar 68/74 a w paczce znalazły sie również ciuszki 50/56 i 62. pisze babie ze chyba sie pomyliła i dlaczego w paczce sa ubranka o takim rozmiarze??a ona mi pisze ze jej córka ma 1,5 roku i niedawno przestała nosić te ciuszki( taaa zwłaszcza te koszulki 50/56) i jak mi nie pasuje to mogę jej odesłać... napisałam jej co o tym myślę i ze nie odeśle bo kwota była niska i mnie sie nie opłaca....
mam jeszcze jedna paczka do odebrania i aż się boje
od dziś tylko lumpek, sklep lub dokładne obejrzenie przed odbiorem....

Ta,,,, Ja chyba też zacznę z Allegro rezygnować, bo zdarzyło się juz dwa razy że ciuch znisczony był, chociaż opis plus zdjęcia były super. Albo na aukcji 3 rzeczy z ktorych dwie oki, a trzecia nadaje się tylko do wyrzucenia. Ale tez za bezcen ostatnio kupilam malej ogrodniczki, bluzę polarową i bluzę taka większą. Udało mi się też krteczkę wiosenna wylicytowac za 5 zl. W opisie jest że nówka założona dwa razy.... Zobaczymy...


Super ;) Reszta ubranek też śliczna ;)
 
reklama
Do góry