reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
czy ktoras z Was ma pingwinka ?
mojemu z głowki schodzi farba którą jest pomalowany... to normalne?
tj na poczatku myslalam ze czyms białym sie zbrudził gryzaczek, ale jak uzylam paznokcia-farba sama schodzi z łatwością.
DSC06098 [640x480].jpg
 
Corina farba chyba nie powinna tak łatwo schodzić
Z ładnymi ubrankami w większych rozmiarach rzeczywiście kiepsko na Allegro. Ja ostatnio kupiłam zestaw używanych 39 szt. ubranek za 455 zł, w rozm. 6-12 miesięcy, więc przez jakiś czas będzie zapas, ewentualnie jakieś bodziaki kupię. Jutro prawdopodobnie zobaczę je na żywo.
 
hmmm, ale z dziewczecymi uzywanymi ubrankami jest duzooo łatwiej, problem pojawia sie przy chłopcach, ktorzy bardziej niszcza ubranka:/

klariss fajne ubranka:) te spodnie sa z h&m? my tez na nie polujemy:p i bodziaki cartersa widze:p
 
hej
uzywalyscie tych papmpersow premium care? sa w tej promocji w kerfurze i zastanawiam sie nad nimi. ile w ogole jest ich w paczce tj w rozmiarze 4? bo chyba nie 70 jak active baby.

My ich cały czas używamy. W paczce masz 52 sztuki. Od zwykłych pamperaków różnią się tylko tym, że mają taką siateczkę w środku - coś jak plaster miodu, co niby pozwala na szybsze wchłanianie. Ogólnie to jestem bardzo z nich zadowolona :tak:
 
My ich cały czas używamy. W paczce masz 52 sztuki. Od zwykłych pamperaków różnią się tylko tym, że mają taką siateczkę w środku - coś jak plaster miodu, co niby pozwala na szybsze wchłanianie. Ogólnie to jestem bardzo z nich zadowolona :tak:

no i teraz w carrefour jest promocja, ze jak sie kupuje paczke to otrzymuje sie bon na 20 PLN do wykorzystania u nich w listopadzie.. pampuchy sa pakowane w kartony po 2 paczki.. warto otworzyc paczke i skasowac osobno kazda paczke.. wtedy mamy 2 bony po 20 PLN...
 
Gdzie kupiłaś takie cudeńka?? Super!!

oczywiście allegro, miałam farta, bo jeden zestaw body kupiłam za 15 zł, a drugi za 30 zeta, niezniszczone, pachnące, ideał:)

estragon,
tak spodnie z H&M , sa super, warto, więc zyczę powodzenia w polowaniu ;)

i jeszcze dziś przyszła mi paczka z zestawem z Next dla Błażeja na nasz ślub, na żywo ładniejsze, bo komplet jest w jasnobrązowy prążek, z grubego lnu ( tak mi się to kojarzy), no i dodatkowo płaszczyk, żeby go odziać na tą imprezę w coś cieplutkiego:
 
reklama
Byłam dziś, kupiliśmy 3 opakowania Pampers Premium Care 3 i dostałam 3 bony po 20 zł :p
A i wcale nie są pakowane po dwie sztuki w kartonie, tak leżą na paletach ale normalnie się kupuje po jednym opakowaniu jak ktoś chce ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry