reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
Tja,ja bym powiedziała,że trochę za nisko.Mój się denerwuje,bo niektóre zabawki mu po buzi majtają :/
Wogóle nie wiem co jest grane,ale mam wrażenie,że mój się znudził już WSZYSTKIMI zabawkami jakie ma.Mata też go przestała cieszyć,z tym,że ja już kolejnej nie zamierzam kupować.



SCHOWAJ NA TYDZIEŃ .....POMOŻE.....JA TAK ROBIŁAM JAK MÓJ mAT BYŁ WIĘKSZY....CHOWAŁAM A PÓŻNIEJ WYCIAGAŁAM I CHOWALAM INNE......JAKA RODOŚC BYŁA!!
 
dzis rano udalo nam sie wygrac dwie aukcje, ubranka z jednej kolekcji wiec mozna dowolnie laczyc, rozmiar 74.

gallery-101547480-500x500.jpg

gallery-101547595-500x500.jpg
 
reklama
dzis rano udalo nam sie wygrac dwie aukcje, ubranka z jednej kolekcji wiec mozna dowolnie laczyc, rozmiar 74.

gallery-101547480-500x500.jpg

gallery-101547595-500x500.jpg




piekne.....
a własnie ostatnio wygrałam aukcje i pózniej od tego sprzedawcy dostałam maila z ciuchami.....jak chcecie moge przesłać, ciuszki dla dziewczynek 3-6-9 m a ceny np bluzeczki kupiłam po 5 zeta, niektóre firmówki
 
Do góry