reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
Nataliak śliczne ubranka:))
Znowu wydałam dzis na Majunie ze 150zł:-p ale kupiłam jej śliczna sukieneczkę, spodnie, bodziaki śpioszki spodenki i 2 bluzeczki:) A do tego smoczki do butelek na 6 miesięcy, skarpetki i 2 maskotki:szok:troche tego wyszło!!!
A no i deserki i jeden obiadek marchewka z ziemniaczkami...
Na próbę kupiłam też płyn do kąpieli z Hippa:)

Szukałam kombinezonu dla małej na 74 ale kurcze wszystko jest ponad 100zł a w lumpkach wszystko na malunie dzieciaczki:-(...a allegro mam na jakiś czas dosyć:wściekła/y:
 
tysia123;6069005]
Te bodziaki w Carrefourze jakies konkretne czy nie ma sensu jechac?

Czy ktos kupowal ubranka w Pepco? Skarpetki sa oki. Ostatnio kupilam bodziaki i tez w miare. Maja fajne wzory polarkow i koszulek - jak to w praniu sie zachowuje? Niby 7 zl za koszulke nie majatek ale jak ma mi sie rozpasc przy pierwszym praniu to szkoda zabawy.
[/QUOTE]ja miałam z carrefura i sa ok,z pepco też mam,piorę i są ok ale trzeba patrzec na bawełne bo czasami sa lepszej jakosci a czasami gorszej.Kiedys kupiłam Wikiemu bluzkę i do d..y

kupiłam Cypciowi dzisiaj grzechotkę Canpola, bardzo mu się spodobała, on ogólnie bardzo lubi grzechotki Canpola, a nie te wszystkie wypasione z modnych firm
Zobacz załącznik 288219
my tez mamy te rozowa i Ola ja b.lubi

nataliak super ciuszki


ja byłam dzis w HM i kupiłam te rózowa czape co niektore z was,tylko powiedzcie mi jaki kupilyscie rozmiar 4-6m,czy 6-9?
 
Ostatnia edycja:
ja byłam dzis w HM i kupiłam te rózowa czape co niektore z was,tylko powiedzcie mi jaki kupilyscie rozmiar 4-6m,czy 6-9?[/QUOTE]

rożową z hello kitty? ja wzielam 4-6 i jest dobra, bedzie na całą zimę,a moja mała ma 42 cm główkę.

gdzie mozna kupic niedrogie porzadne bawelniane bluzeczki z dlugim rekawem?
mam moze 4 i nie starczaja mi:( mala ulewa strasznie. kiedys w biedronce kupilam dwupak za 12zl chyba ale teraz raczej nie ma.
 
Ostatnia edycja:
reklama
no to kolejna aukcja wygrana: sliczny czekoladowy kombinezon z zary na 68/74 za 40zl z wysylka :)

1245449962
 
Do góry