reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zakupy / promocje / okazje

dokupilismy dzisiaj jeszcze chusteczki huggies natural care czyli zielone, tez sa tak samo nawilzone jak pure i slicznie pachna. chyba na stale przerzucimy sie z pure na te zapachowe wersje.
 
reklama
właśnie w kerfurze huggisy 4x63 szt są za 16,28 zł , wszystkie rodzaje
kupiliśmy z każdego po paczce:)
te zielone są super, też je aktualnie testujemy
 
A mnie jakoś nie odpowiadają te huggiesy...chyba jestem zbyt wybredna;)
Dla mnie niezastąpione są pampers i nivea a ostatnio siorka kupiła nam takie fajne też ale wyrzuciłam opakowanie i nie wiem jak się zwały;(
 
chyba jesteś ;)
ja nigdy nie testowałam innych, jakoś te mi wpadły w ręce jako pierwsze, a potem tylko polegałam na tym co napisała natalia i już mi wystarczyło, chusteczki to chusteczki co tu wydziwiać, chyba, że zapach nie odpowiada albo są zbyt suche albo podrażniają skórę
 
nam podeszly pure ale teraz wyprobowalismy wersje zapachowe i jak juz pisalam przerzucamy sie na brazowe i zielone. jak tylko skonczymy meeega zapas pure ;P
 
chyba jesteś ;)
ja nigdy nie testowałam innych, jakoś te mi wpadły w ręce jako pierwsze, a potem tylko polegałam na tym co napisała natalia i już mi wystarczyło, chusteczki to chusteczki co tu wydziwiać, chyba, że zapach nie odpowiada albo są zbyt suche albo podrażniają skórę

Bali jak dla mnie są zbyt sztywne....
 
Ja raz miałam te pure z huggiesa ale jakoś mi sie wydawało że są takie suche.Na razie najbardziej mi odpowiadaja pampers sensitive, no i nakupiliśmy tego trochę na promocji ;-).
 
reklama
Do góry