reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
ja widziałam, chyba za 15zł, ale ja loveli nie uzywam, bo wg mnie smierdzioli a poza tym nie dopiera kupek. dzidzius zdecydowanie jest lepszy i tanszy.

na pampersy active baby jest w super pharmie promocja od wczoraj za 43,99zl trójki kupilismy (w rosmanie ta sama 52:/ , ale to juz chyba nasza ostatnia paczka w tym rozm. czaimy sie na dady, za 27zł widzialam 64 szt.
 
Ostatnia edycja:
rzeczywiscie w Biedronce Lovela po 14,99 za 1,9 kg. Czesto jest ta promocja.

Czy ktos z was pierze juz ciuszki w niedzieciowym proszku? Np w Vizirze sensitiwe? Bo sie zastanawiam czy kupowac jeszcze dzieciecy proszek czy probowac inny.
 
rzeczywiscie w Biedronce Lovela po 14,99 za 1,9 kg. Czesto jest ta promocja.

Czy ktos z was pierze juz ciuszki w niedzieciowym proszku? Np w Vizirze sensitiwe? Bo sie zastanawiam czy kupowac jeszcze dzieciecy proszek czy probowac inny.
ja wracam do wersji proszek dziecięcy i podwójne płukanie, bo ostatnio chłopaka wysypało i proszek jest podejrzany
 
Czy ktos z was pierze juz ciuszki w niedzieciowym proszku? Np w Vizirze sensitiwe? Bo sie zastanawiam czy kupowac jeszcze dzieciecy proszek czy probowac inny.

my pierzemy od początku w vizirze sensitive, nie płuczę podwójnie i nie używam płynu do płukania i jest oki ;-)
 
rzeczywiscie w Biedronce Lovela po 14,99 za 1,9 kg. Czesto jest ta promocja.

Czy ktos z was pierze juz ciuszki w niedzieciowym proszku? Np w Vizirze sensitiwe? Bo sie zastanawiam czy kupowac jeszcze dzieciecy proszek czy probowac inny.

Ja od kilku prań już piorę ubranka Małego w normalnym proszku w Persilu. Do teraz jest wszystko ok. Ale wciąż obserwuję.
 
rzeczywiscie w Biedronce Lovela po 14,99 za 1,9 kg. Czesto jest ta promocja.

Czy ktos z was pierze juz ciuszki w niedzieciowym proszku? Np w Vizirze sensitiwe? Bo sie zastanawiam czy kupowac jeszcze dzieciecy proszek czy probowac inny.

Ja piorę już od jakiegoś czasu właśnie w Vizirze Sensitive, ale przechodziłam na niego stopniowo i obserwowałam czy małej nic się tam podejrzanego na skórze nie pojawia ale wszystko było ok. Także od jakiegoś już czasu używamy tylko Vizira, plus oczywiście płyn do płukania, tu akurat różowy Jelp bo podoba mi się zapach :)
 
Tysia ja skończę opakowanie loveli i przechodzę na vizir sensitive.Kiedyś wrzuciłam ciemne ciuszki małego do prania w zwykłym vizirze do kolorów i nic się nie działo,więc chyba już nie muszę dzieciowego proszku kupować.
 
reklama
rzeczywiscie w Biedronce Lovela po 14,99 za 1,9 kg. Czesto jest ta promocja.

Czy ktos z was pierze juz ciuszki w niedzieciowym proszku? Np w Vizirze sensitiwe? Bo sie zastanawiam czy kupowac jeszcze dzieciecy proszek czy probowac inny.

prałam naszą pościel w zwykłym persilu, a młody śpi ze mną, nic mu nie było, a ubranek jeszcze nie, narazie jedziemy na loveli do kolorów- bo mamy spory zapas i dzidziusiu do białego
 
Do góry