reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
W Biedronce w maju była promocja na dziecięce akcesoria, byl też proszek LOVELA, która do dzis wyprzedają, tak jakj u nas.
nie leży on na półce z chemią tylko na IN-OUTach-na koszach lub szczytach regałów:)
Fakt, faktem, że cena jest przystępna:)
Jak dokończę Lovelę to spróbuję Persila lub Vizira o których piszecie
 
My zostajemy nadal przy Dzidziusiu. Chcieliśmy zmienić już na Persil Sensitiv. Dosypałam do prania i Hanusia dostała uczulenie :no:. Każde dziecko jest inne, więc najlepiej samemu zobaczyć.
 
Kupiłam pieluszki dada i jestem miło zaskoczona jakością, są większe od pampków i twardsze, ale nie na tyle żeby to przeszkadzało, fajne wysokie zapinania są, nie przelewa się z nich, ale kupska do nich jeszcze nie było.

I ja w dzidziusiu piorę.
 
dziewczyny mam pytanko czy jak uzywalimsy loveli do prania to moge jej prac ciuszki w dzidziusiu??wiecie na poczatku wszystkie miala pierwsze ubranka wyprane w tym proszku i nic jej nie było?? jak myslicie zmienic jej na dzidziusia...a tak wogole to czasem spi albo lezy w nszym lzoku i posciel jest prana w naszym normalnym proszku chyba OMO jak sie nie myle i nic jej nie jest chyba twarda kobitka z niej
 
reklama
katagorka nie nie powinno się dziac, ja testowałam na początku i lovele i jelpa, a później przeszłam na dzidziusia. Ostatnio skończył mi się proszek, a u mnie w sklepie nie było dzidziusia, więc kupiłam małe opakowanie E senstive i też nic się nie działo.
 
Do góry