reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
to chyba nie mialas chusteczek babydream sensitive ;P papier scierny, do scierania kurzu poszly ;P
no nie miałam:-p
u nas do kurzu były właśnie z belli i takie zielone kauflanowskie (ze względu na zapach):sorry2:
a huggisy z ogórkiem są identyczne jak pure tylko zapachowe, mnie się akurat ten zapach podoba i często je kupujemy:tak:
 
dziewczyny, ten kombinezon to w sumie żadna okazja.. okazją było samo wejście do sklepu, na który do tej pory patrzyłam od zewnątrz..... dałam za niego kupe kasy, ale zanim go sciągnęłam z wieszaka to 15 minut się śliniłam... a że sklepik mały to się na mnie sprzedawczynie dziwnie patrzyły.. jakbym go zwinąć chciała.... a mnie się diabełek kusiciel i aniołek zdrowy rozsądek odzywały.. no i oczywiście ten lepszy wygrał... ja tego diabła lubię w sklepach jak jestem.. ale w domu to już go nienawidzę.... wtedy aniołek mówi.. a nie mówiłem???? ech... ale jak patrze na ten kombinezon (on nie jest z ortalionu, wiec dlatego mysle ze nie na zimę...) to az mi się oczy śmieją.... jest po prostu cudownie piękny i taki doskonały w dotyku....
 
wiolan tak delikatnie zapytam: ile kosztował ten kombinezon? Z tego co wiem, to Wójcik ma zabójcze ceny... A jak z jakością?
 
aga ja kupiłam bodziaki tu: CARTER'S Carters bawełniane BODY hafty r.80 (12m (1194322912) - Aukcje internetowe Allegro
nie wiem jak się ocenia oryginalność, ale jakość bawełny super, miękka i przyjemna w dotyku

a jeszcze się z Wami podzielę - w kerfurze wczoraj widziałam bodziaki w 2- i 3-pakach po 16 i 19,99 zł, z jakiejś nowej kolekcji na długi rękaw, kupiłam granatowe i niebieskie w paski, też fajna jakość, zresztą w grupie jest zdjęcie Leona w tym bodziaku w paski

i jeszcze kupiłam pampersy active baby 3 i są mniejsze niż huggiesy 3, dziecku z tyłka się zsuwają, ale oczywiście są ładniejsze i bardziej miękkie, no to mam 80 szt. za małych gaci

i jeszcze w zarze sztruksy granatowe booooooskie
 
a nam huggies jakos jednak nie teges. bali moze zrobimy podmianke? ja mam wielka pake huggies 104szt bez chyba wlasnie 4szt wiec jesli bys chciala to niech s. zabierze pampki jak bedzie jechal do wawy i sie zamienimy :)
 
och estragon... aż się boje napisac cenę...:)))) byłam pewna, że jako polska firma będa mieli niższe ceny.. kurcze choć troszkę.. a tu wygląda na to że ceny powalają... no ale jakość nieporównywalna... mięciuśki kombinezonik jakiego jeszcze nigdy nie miałam w rękach.... (te ortalionowe również rewelacja) a cena.... hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr177PLN buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

bali: wklej zdjecia tych sztruksików.... i kupilas na wyprzedaży???
 
reklama
Do góry