reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
my dzisiaj zaczeliśmy próbować dade 3 i jak na razie są ok:) kolorowe i dużo miększe od 2

zgadzam się :-) z dady midi jestem baaardzo zadowolona
choć póki co używamy huggiesów premium 3 bo trafiła mi sie promolka 128 szt po 49,99 - to kupiłam 3 takie paki
ale potem wróce zapewne do dady
 
Aldonta ja mam taki leżaczek tylko inne kolory,i Oleńka jest nim zachwycona,lubi też wibrację:-D
a ja z pampersów jestem zadowolona i nie eksperymentuję bo z Wikim mi to na dobre nie wyszło tzn odparzał sobie pupę
 
a ja jakoś nie jestem zachwycona dadą 3 jakoś te mini mi bardziej pasowały, kupiłam dadę i zakładam na przemian z pampkami 3, dadę zakładam na krócej i przy brzydszej pogodzie- chyba boję się odparzeń hehe
 
ja mam zakupione pampki 3 i huggies 3 ale jeszcze nie mieliśmy okazji ich wypróbować. Czy ja jestem przewrażliwiona, czy papki śmierdzą? a jak mała nasika to juz wogole:eek:
 
reklama
Do góry