reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

co do tematu karuzelek...... najbardziej rozwojową "zabawką" dla bejbika bedzie np kartka a5 a na niej czarne figury geometryczne........tak zrobiła moja kuzynka maluchowi i ładnie na o uwage zwraca..........gdzies to wyczytała.....niestety nie znalazłam nic podobnego do kupienia......
 
reklama
Wonka, prześliczne! A małe buciki rozbrajające!:tak: Komplet tych ostatnich bodziaków można też kupić przez allegro, nawet się nad nimi zastanawiam......:-)
 
P1090340.jpgP1090342.jpgA to male szalenstwo tatusia:-)


P1090337.jpga to na wyjscie ze szpitala:-)
 
cieszę się, że zanim przyszłam znalazło się kilka dziewczyn, które mają podobny pkt. widzenia do mojego,
bo chyba zaczęłabym się czuć winna, że 10 lat pracowałam ciężko, żeby móc spełniać swoje zachcianki, ja nawet finansowo nie wiszę na moim S.,
i też nie będę miały połowy rzeczy, o których piszecie, na razie wydają mi się niepotrzebne, a potem się zweryfikuje

i strasznie zazdroszcze np. wonce dziewczynki, gdzie nie wejdę do sklepu to widze małe różowe sukienki ;)
 
Bali, nie żartuj, jaka winna? Nawet nie mów, że coś takiego przemknęło Ci przez głowę!;-)
Wonka, u nas w Mothercare akurat tych wzorów nie ma (przynajmniej w Wawie nie widziałam), ale na allegro własnie.... Hm.... zastanowię się jeszcze nad nimi:tak: A czapeczka superowa!!!:tak:
 
Bali ja przyjechalam do Anglii 9 lat temu z jedna walizka.skonczylam w polsce 3 letnie studia licencjackie,a tutaj musialam dume schowac do kieszeni i zakasac rekawy
pierwsza moja praca to bylo sprzatanie(wliczajac czyszczenie parapetow z golebich gowien!).nauka po nocach,szkola,slownik moj wierny przyjaciel przez dlugi dlugi czas:tak:

tylko sobie zawdzieczam to co mam i to w jakim punkcie jestem.latwo nie bylo,dlatego dziekuje Bogu za to co mam i jestem szczesliwa:-) koniec
 
Bali ja przyjechalam do Anglii 9 lat temu z jedna walizka.skonczylam w polsce 3 letnie studia licencjackie,a tutaj musialam dume schowac do kieszeni i zakasac rekawy
pierwsza moja praca to bylo sprzatanie(wliczajac czyszczenie parapetow z golebich gowien!).nauka po nocach,szkola,slownik moj wierny przyjaciel przez dlugi dlugi czas:tak:

tylko sobie zawdzieczam to co mam i to w jakim punkcie jestem.latwo nie bylo,dlatego dziekuje Bogu za to co mam i jestem szczesliwa:-) koniec

też proponuję skończyć temat,
i się pochwalę, że teraz moje oko cieszy pościel niebiesko zielona z drewexu z żabką, zakupiona dziś yupi yupi
mam zakrętkę na jasno trawiasto zielony, obawiam się, że większość rzeczy może mieć Leon w tym kolorze :D
 
reklama
Uważam Wampi, że tak naprawdę poruszasz zupełnie inny problem- tego, jak rodzice wychowują swoje dzieci i jakiego podejścia do życia je uczą. W jaki niby sposób wózek za 4000 ma zepsuć niemowlaka, który nie zdaje sobie z jego wartości sprawy? Tak samo wózek za 400 pln nie wprawi żadnego bejbiaka w kompleksy:-) Najważniejsza jest w tym wszystkim rola rodziców, wychowanie itp. Znam wiele osób z bardzo zamożnych domów, które nikomu nie dają odczuć, że może jest im łatwiej, lepiej czy coś w tym stylu; a także wiele innych- które uważają, że są niewiadomo kim, nie mając ku temu tak naprawdę żadnych podstaw. I to jest dopiero żenujące. Reasumując- tak jak pisałam, kasa nie czyni z nikogo lepszego ani gorszego rodzica, chociaż pewnie wiele rzeczy najzwyczajniej w świecie ułatwia.
 
Do góry