reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

My też musieliśmy wszyściutko pokupowac, bo znikąd nic nie dostaliśmy. Owszem ktoś proponował, że nam coś pożyczy (ale ja nie lubię pożyczac) albo odsprzeda, ale jak mam już kupowac, to wolę trochę dołożyc i miec nowe i takie jak chcę.

Martina ja właśnie zamówiłam w piątek tą karuzelkę (to prezent od mojej siory)-z przesyłką kosztowała 150 zł:
Zobacz załącznik 235628

mnie też bardzo ta karuzela się podoba tylko zastanawiam się czy te misie nie są za bardzo pastelowe i delikatne i czy zainteresują małego
 
reklama
nataliak ma taka z misiami :)

ja stawiam tez na fisher price ale j.n. bo lepiej kolorystycznie mi będzie pasować niż pastele.

Myślałam o używanej ale widzę, że na allegro "chodzą" po stówce podczas gdy nowa to 150 pln.
Więc kupie nową potem sprzedam i w rozrachunku będę mieć za ok. 50 pln :)))
 

Załączniki

  • K3799_d_1bfk.jpg
    K3799_d_1bfk.jpg
    45,6 KB · Wyświetleń: 13
Ja poczekam z zakupem karuzelki, bo na samym początku i tak się nie przyda, a po za tym tak jak napisała Alutka17 trzeba się liczyć z tym, że później jak będą odwiedziny, to dzidzia może dostać takie cudo w prezencie.


ja mam spadkową :) taką zwykła drewexu z misiami.......choc tem z projektorem sa fajne............
przy 1 synu kupiłam dopiero około 2-3 miesiaca bo tak zalecano.....wczesniej tylko by przeszkadzała :)
 
nataliak ma taka z misiami :)

ja stawiam tez na fisher price ale j.n. bo lepiej kolorystycznie mi będzie pasować niż pastele.

Myślałam o używanej ale widzę, że na allegro "chodzą" po stówce podczas gdy nowa to 150 pln.
Więc kupie nową potem sprzedam i w rozrachunku będę mieć za ok. 50 pln :)))



sliczna........ taka żywa :p
 
zgadzam się z Wami dziewczyny. Ja ciuszki dla bejbaska mam używane. Trochę mi się poszczęściło bo od brata dostaliśmy dużo rzeczy a na pewno te droższe czyli wózek, przewijak a reszta rzeczy to ciuszki z lumpka jedynie na kosmetykach nie oszczędzam ale na tym nie warto.
Karuzela też spadkowa
 
my na nadmiar pieniazkow nie narzekamy i wiekszosc ciuszkow mamy uzywanych, podobnie jak lozeczko, wanienke, karuzelke czy lezaczek. wole kupic cos uzywanego dobrej firmy i jakosci niz cos nowego co sie rozpadnie po krotkim czasie. jednak lubie tez gadzety i jesli cos mi sie podoba to jestem w stanie na to wydac kase. dlatego nasze dziecko bedzie mialo zyrafke sophie a ja bransoletke do karmienia milk bands. bo tak. bo chce to miec i koniec ;P
sa wozki ktore mi sie bardziej podobaja niz bugaboo i tylko dlatego go nie kupilismy, w przeciwnym razie pewnie bym szukala uzywanego tak jak asca.
 
my na nadmiar pieniazkow nie narzekamy i wiekszosc ciuszkow mamy uzywanych, podobnie jak lozeczko, wanienke, karuzelke czy lezaczek. wole kupic cos uzywanego dobrej firmy i jakosci niz cos nowego co sie rozpadnie po krotkim czasie. jednak lubie tez gadzety i jesli cos mi sie podoba to jestem w stanie na to wydac kase. dlatego nasze dziecko bedzie mialo zyrafke sophie a ja bransoletke do karmienia milk bands. bo tak. bo chce to miec i koniec ;P
sa wozki ktore mi sie bardziej podobaja niz bugaboo i tylko dlatego go nie kupilismy, w przeciwnym razie pewnie bym szukala uzywanego tak jak asca.



z zyrafka sie zgadzamm....kupiłam kuzynce i Małej tez kupie.....dostanie ją od starszego brata :)
 
reklama
ooo, ja też jestem gadżeciarą:p, mój się ze mnie śmieje, bo jestem bardziej za nowinkami technicznymi niż on- facet, lubię miec np dobry telefon komórkowy, dlatego teraz za sam abonament płacę 200 zł:p (płacę i płaczę, niestety), to samo jeśli chodzi o kosmetyki, też mimo czasem zdecydowanego braku kasy muszę miec dobrej jakości i to samo dotyczy jeansów:), chyba ogólnie ubrań, dla małegeo mam dosłownia kilka jakiś nie-firmówek (jak polskie kaftaniki)

A co do karuzelki, to przekonał mnie nie tylko pilot, ale także projektor.
 
Do góry