reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zakupy / promocje / okazje

powiem tak ze maluch moze nie koniecznie chciec pic akurat z takiej butelki:-)

wiec cos na ten temat bo moj syn mial do wyboru 5 roznych butelek juz sama nie wiedzialam co jest,az wkoncu zaczal pic z LOVI,a te avent,tomme tipe,dr browns,nuk, nie chcial noi tyle nerwowo bylo aj!!!
 
reklama
he he no no wszytskie biore estragon sluchaj wejdz sobie w allegro w buty i wpisz nazwe ESPERA pojawia sie inne aukcje z tymi bucikami,jest troche osob co je sprzedaje
dzięki;-)
hihih widzę, że 34 standardowo zalicza się już do dziecięcych, więc ceny niższe:-p. W reeboku czy nike jak kupuję buciki, to zawsze na dziale dziecięcym i mam taniej:-D;-)
 
A z maluszkowych zakupków kupiliśmy wczoraj łóżeczko, materac, pościel, ceratki pod materc, paklanki, Fridę, 10 pieluch tetrowych, szczoteczkę do dziąseł, nożyczki do paznokci i przewijak z miarką, do którego jest gratis butelka Avent antykolkowa 260 ml ze smoczkiem 1+ i kapslem z systemem Airflex, no i wózeczek:-p
gdzie robiłas zakupy?
 
łóżeczko kupiliśmy białe, regulacja 3 poziomowa i wyjmowane szczebelki. Kiedyś wstawiałam tutaj zdjęcie łóżeczka, ale zdecydowaliśmy się na inne, dlatego, że tamto nie miało wyjmowanych szczebelków. To które kupiliśmy ma łuczki i jest całe szczebelkowane. Wózek w odpowiednim wątku;-)
krewetka wszystko na allegro, bo jest zedcydowanie taniej, już oblookaliśmy wszystkie sklepy w Krk i najtaniej jest właśnie allegro:p
 
Komi, mi się najbardziej podobają srebrne, trochę jak pointy w balecie:-) Ja sobie strzeliłam srebrne kaloszki, chyba zafiksowałam się ostatnio na ten kolor;-)
 
ja już prawie kupiłam ten zestaw startowy TT - miałam nawet możliwość odbioru osobistego więc cena naprawdę była kusząca.. jednak w zestawach nie ma tych butelek antykolkowych a myślę, że lepiej dmuchać na zimne.. dołożę te 20zł ale będę spokojniejsza..

te bez rurki tez sa antykolkowe tzn maja antykolkowy smoczek.
 
Kalosze - fajna sprawa. Tydzień temu byliśmy na imprezie urodzinowej i jubilat dostał mega wypasione kalosze z Husquarny. Normalnie oszalał chłop z radości, bo kalosze były boskie.

JustMe pokaż no fotki - bo ciekawa jestem jak srebre kalosze wglądają
 
reklama
A my kupiliśmy takie łóżeczko
936_3.jpg
 
Do góry