reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
jeszcze te sa swietne

500_318050-701@b_72bd25a77751.jpg
 
uuu, ale widzę, że to końcówka kolekcji, a zostały same wieeeelkie rozmiary, a ja mam 34/35:zawstydzona/y:. Najładniejsze są te pierwsze:blink:
 
Tych butelek 150 ml TT nie ma antykolkowych z "lejkiem", takie są tylko 260 ml. Ja też narazie kupuję tylko 150 ml, większe dokupię z czasem :) Choć zastanawiam się jeszcze nad tzw. Zestawem startowym z TT (ok. 70 zł na allegro). W przeliczeniu wyjdzie dużo taniej niż kupować oddzielnie każdą butelkę więc już sama nie wiem...
Zestaw startowy Tommee Tippee 0%BPA SUPER OKAZJA (922640823) - Aukcje internetowe Allegro
z drugiej strony chciałabym też kupić te butelki, a sama nie wiem czy aż tyle butelek będzie mi wogóle potrzebnych?
TOMMEE TIPPEE BUTELKA ANTYKOLKOWA 2X260ML BPA0%HIT (928549269) - Aukcje internetowe Allegro
 
ja już prawie kupiłam ten zestaw startowy TT - miałam nawet możliwość odbioru osobistego więc cena naprawdę była kusząca.. jednak w zestawach nie ma tych butelek antykolkowych a myślę, że lepiej dmuchać na zimne.. dołożę te 20zł ale będę spokojniejsza..
 
he he no no wszytskie biore estragon sluchaj wejdz sobie w allegro w buty i wpisz nazwe ESPERA pojawia sie inne aukcje z tymi bucikami,jest troche osob co je sprzedaje
 
reklama
A z maluszkowych zakupków kupiliśmy wczoraj łóżeczko, materac, pościel, ceratki pod materc, paklanki, Fridę, 10 pieluch tetrowych, szczoteczkę do dziąseł, nożyczki do paznokci i przewijak z miarką, do którego jest gratis butelka Avent antykolkowa 260 ml ze smoczkiem 1+ i kapslem z systemem Airflex, no i wózeczek:-p
 
Do góry