reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

oj dziewczyny widzę że u Was zakupy pełna para ida i macie tego mnóstwo , a my nic!!1 ale chyba w lutym zaczniemy coś kupować pomalutku....
ale takie rzeczy jak wozek i lozeczko to dopiero na koncu w maju:)
 
reklama
No cena masakryczna, - i rzeczywiście fajnie nadaje się na prezent
ja jednak zdecyduje sie na kocyki polarowe z IKEI
polcam kocyki
KOCYK niemowlęcy __ 76x102 __ MIKROFIBRA __PUPIL (883812547) - Aukcje internetowe Allegro
ja mam ten miodowy jeśli sliczny i milutki w dotyku, nie za gruby w sam raz na letnią pogodę i
mam jeszcze taki
MIĘCIUTKI ŚLICZNY KOCYK POLAROWY BabyOno 90x110 (891934344) - Aukcje internetowe Allegro
ja mam te 2 niebieskie :)
i to chyba mi wystarczy z kocyków:-)
 
Nie mogłam się powstrzymać i kupiłam dziś welurową sukieneczkę z kapturkiem, w komplecie z fajniusimi spodenkami marszczonymi u dołu. Tylko kolory na fotce jakieś dupne wyszły, a to taki ładny fiolet...
 

Załączniki

  • DSC00011.jpg
    DSC00011.jpg
    25,1 KB · Wyświetleń: 41
a tu moje allegrowe zakupy :
-2 spiworki
-bluzeczka i spodnie
- bluza
- komplecik
-koszula
i już więcej nic nie kupuję hehe
 

Załączniki

  • spiworek.jpg
    spiworek.jpg
    6,3 KB · Wyświetleń: 25
  • spiworek2.jpg
    spiworek2.jpg
    7,8 KB · Wyświetleń: 23
  • bluzeczka i spodni next.jpg
    bluzeczka i spodni next.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 22
  • gap.jpg
    gap.jpg
    9 KB · Wyświetleń: 23
  • komplecik00.jpg
    komplecik00.jpg
    20,4 KB · Wyświetleń: 19
  • koszula.jpg
    koszula.jpg
    14,9 KB · Wyświetleń: 20
ruda80 super ten dresik.
Ja dzisiaj byłam na rynku i kupiłam dla maluszka psiapsióły, która rodzi w marcu ręcznik. Teraz tak strasznie żałuję, że nie kupiłam dwóch dla mojego maluszka, bo strasznie mięciusi ten ręczniczek, duży - 70x140, i za 8 zł. Na zdjęciu nie widać dobrze koloru, ale jest niebieściutki.
 

Załączniki

  • IMG_1046.jpg
    IMG_1046.jpg
    26,9 KB · Wyświetleń: 44
reklama
Do góry