reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

Kupowałam w sklepie Lullaby, w Wawie- mają w sumie swoją strone w necie, ale z tego co pamiętam to sklep internetowy chyba jeszcze nie działa. Ale na pewno są też fajne literki na allegro, sama kiedyś widziałam.. Zresztą w tym wątku https://www.babyboom.pl/forum/styczen-2010r-f295/wystroje-wnetrz-kacik-malucha-33814/ któraś z dziewczyn podawała sprzedawcę z allegro, nie ma zbyt wielu stron, to może przejżyj........
A co do mocowania, to właśnie nad tym głókuję:-D
 
reklama
Anusiak, telepatia??:blink: Właśnie zmusiłam męża, żeby coś wykombinował z aparatem i się udało:-)
Wrzucam foto sterty ubrankowej, której jestem dumną posiadaczką;-), literki i 2 bluzeczki:
Super te literki, no i ciuszków masz już ładną sterte...ja myślałam że mam tego dużo ale w porównaniu do ciebie to cienko u mnie z zakupami;-).

A kiedy zamierzacie kupować takie większe zakupy,tzn łózeczko,wózek czy fotelik samochodowy.
Mam jeszcze pytanie do mamuś które miały leżaczki czy one są przydatne i jakiej firmy jest godny polecenia??
:confused::confused:
 
A kiedy zamierzacie kupować takie większe zakupy,tzn łózeczko,wózek czy fotelik samochodowy.
Mam jeszcze pytanie do mamuś które miały leżaczki czy one są przydatne i jakiej firmy jest godny polecenia??
:confused::confused:
Mebelki już mam,fotelik,matę i leżaczek odbieram w nastepnym tygodniu(odkupuję od kolezanki)a wózek koniec marca/kwiecień prawdopodobnie ;-)
 
u nas lozeczko bedzie juz w ten weekend (odkupione od znajomych), wozek w kwietniu, mata i lezaczek to jakos luty/marzec (trzeba rozlozyc wydatki :p). co do lezaczka to polecam fisher price, proponuje przewertowac temat zakupowy, wklejalysmy wczesniej zdjecia tych najbardziej funkcjonalnych.
 
Co do wózka- to też pewnie będziemy się decydować marzec/ kwiecień, zeby mieć gwarancje na jak najdłuższy czas, ale zależy to też od ewentualnego czasu sprowadzenia, jeśli nie będzie wózka od ręki. Co do mebelków, to ponieważ "lubię sobie utrudniać życie";-) kupimy je prawdopodobnie na początku lutego w IKEI, a potem jadą do stolarza, żeby zeszlifował ciemniejszy kolor i pobielił:-) Tak sobie wymyśliłam:-) A na leżaczek nie mogę się zdecydować jeszcze, więc pewnie załatwimy to na końcu...
 
Dziewczyny.. wklejam wam linka do świetnej jakości kocyków... sąniepowtarzalne, bo z danymi waszego dziecka.... Kocyk z danymi - Producent -Najszybciej-Najtaniej! (884035880) - Aukcje internetowe Allegro
ja zakupiłam już dla znajomych bądź rodziny 4 sztuki i wszyscy byli zachwyceni... kocyk jest naprawdę milusi i bawełniany.... Ja na pewno sobie takie sprawię, bo to pamiątka dla dziecka na całe życie..

kocyk super, ale jak dla mnie cena powalająca ;/
 
reklama
No cena masakryczna, - i rzeczywiście fajnie nadaje się na prezent
ja jednak zdecyduje sie na kocyki polarowe z IKEI
 
Do góry