reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
No wlasnie elwi gdzie bylas?? Ja bede przed jeszcze przed swietami na zakupach, to sie rozejrze jesli nikt do tej pory nie kupi martinie tych spodni. Przypomnij mi, proszę jeszcze jaki rozmiar chciałas?

ja początkowo chciałam rozmiar 92, ale elwi mówi że Dorianek jest taki jak Filipek i że ona ma te spodnie 86 i są dobre na bank, bo widziałam jak na nim leżą :-) więc bym chciała jednak te 86 chyba że nie byłoby w tym rozmiarze to wtedy 92 :-)
przypominam tylko że chce niebieskie ;-)
 
drogie kolezanki,
razem z Just mamy zamówienie na 10 par butków z Nexta,

czy znalazła by się jakaś dobra dusza, kupiła nam i wysłała, najlepiej jeszcze z polskim kontem ???
:sorry:
 
drogie kolezanki,
razem z Just mamy zamówienie na 10 par butków z Nexta,

czy znalazła by się jakaś dobra dusza, kupiła nam i wysłała, najlepiej jeszcze z polskim kontem ???
:sorry:

a ja myslalam, ze mam jakąś manie butkową....ale mnei na łeb pobiłyście... no wiec moze i ja coś popatrze do zamowienia...:happy::happy:
takie bym chciala ale nie wiem jaki rozmiar mam wziac..
obecnie Agata ma rozmiar 22, a te mialyby byc na za chwile...
http://www.next.co.uk/g37534s7

i to tez bym chciała: http://www.next.co.uk/x492718s5#808423x49
 
Ostatnia edycja:
drogie kolezanki,
razem z Just mamy zamówienie na 10 par butków z Nexta,

czy znalazła by się jakaś dobra dusza, kupiła nam i wysłała, najlepiej jeszcze z polskim kontem ???
:sorry:

a ja myslalam, ze mam jakąś manie butkową....ale mnei na łeb pobiłyście... no wiec moze i ja coś popatrze do zamowienia...:happy::happy:
takie bym chciala ale nie wiem jaki rozmiar mam wziac..
obecnie Agata ma rozmiar 22, a te mialyby byc na za chwile...
Buy Hello Kitty™ Pumps from the Next UK online shop

i to tez bym chciała: Buy Hello Kitty Socks Two Pack from the Next UK online shop

..dołączam się z prośbą do posta Bali!!!:tak::tak:

laski żadem problem, możemy zamówić, ja odbiorę u siebie w sklepie i wyślę do PL :tak:;-)

moge też spytać u siebie w sklepie kiedy jada do PL i ile by wzieli a jak nie to wyśle pocztą lub innym przewozem ;-)
 
Ostatnia edycja:
a co chciałaś jej kupić?
ten strój kąpielowy?

no właśnie tak, ale jednak po obejrzeniu wszystskich nic mi się nie podoba
chyba wybiorę coś z nexta jednak jak już dotrze do Polski kolekcja letnia:-)
a dziś zanabyłam Tosisławie
płaszczyk, sandałki i skarpeciochy
Product Detail | H&M PL
Product Detail | H&M PL
Product Detail | H&M GB

dołączam do H&Mowego szleństwa :-)

laski żadem problem, możemy zamówić, ja odbiorę u siebie w sklepie i wyślę do PL :tak:;-)

martina - ja tez dziś lookałam u siebie na te portki i nie było nic... toś se spodnie wymyśliła, phiiii!!!!

a co do zakupów w next online - a masz konto w banku polskim??? i czy mogłabym się ewenti do zamówienia dołączyć???? i jaki przelicznik na GBP Cię wtedy satysfakcjonuje????
daj znać plisss na priva

ejj, baby, ale wiecie, że już spora część kolekcji letniej jest już na stronce halensa, i przelicznik chyba dość ok???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
martina - ja tez dziś lookałam u siebie na te portki i nie było nic... toś se spodnie wymyśliła, phiiii!!!!

a co do zakupów w next online - a masz konto w banku polskim??? i czy mogłabym się ewenti do zamówienia dołączyć???? i jaki przelicznik na GBP Cię wtedy satysfakcjonuje????
daj znać plisss na priva

ejj, baby, ale wiecie, że już spora część kolekcji letniej jest już na stronce halensa, i przelicznik chyba dość ok???


chyba nigdzie tych spodnie już nie ma :-(

ide kompać małego a potem wyśle ci priva ;-)
 
reklama
Do góry