reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

Kochana, my mamy podobny dylemat:-D Młody ma zestaw z ZARY, widziałaś zresztą, szaro czarny. Chciałam do tego szaro-czerwoną czapkę, ale nie znalazłam nic co by mi się podobało... większość to czerwień z granatem... No więc kupiłam via allegro 2 czapy w rasterze:

Kocham Czapki! Raster ŁOŚ zima 46-50 NOWOŚĆ (1901735857) - Aukcje internetowe Allegro

Kocham Czapki! NOWOŚĆ 2011 Raster Komplet 48-52 (1907726657) - Aukcje internetowe Allegro

Ta pierwsza jest weselsza, ale ten drugi komplet też wygląda całkiem fajnie... no i niedawno dokupiłam młodemu kombinezon w KappAhlu, czarny (nie o tym czarnym piszesz przypadkiem?:-D) i stwierdziłam, że będzie OK. A jak znajdę ładną czerwoną, to też kupię:)



....znalazłam taką fajną:

Kocham Czapki! Raster Komplet SUPER nowość 46-50 (1915145517) - Aukcje internetowe Allegro

hahah, tak o tym z kappahlu piszę:-D. Mieliśmy brac początkowo czerwony, ale Młody wyglądał w nim trochę jak strażak:-D

jak jakośc tych czapek?


co do zabawek, to przekonałam się, że lepiej kupic mniej, a lepszej jakości niż chińszczyznę z targu, gdzie co rusz coś odpada labo śmierdzi:tak:
 
reklama
Kuchenka to zabawka na pare dobrych lat wiec uwazam,ze warto wybrac taka,ktora da rade tych pare lat posluzyc.
ostatnio przyjechali do nas znajomi z dziewczynkami 8 i 10 lat,jak zobaczyly kuchnie to juz nosa nie wystawily z pokoju do konca wizyty.
 
hahah, tak o tym z kappahlu piszę:-D. Mieliśmy brac początkowo czerwony, ale Młody wyglądał w nim trochę jak strażak:-D

jak jakośc tych czapek?

....tak coś czułam, że chodzi o ten sam kombinezon;-) Ja polowałam na turkusowy, ale w Wawie były tylko 2 w naszym rozmiarze, na drugim końcu miasta, więc odpuściłam. Poza tym małż wolał czarny... Czapy są super, aczkolwiek mają jeszcze w środku taką cieplutką podszewkę, więc są na naprawdę zimniejsze dni.
 
corina, co do sanek to Ci nie pomogę, na teraz wydaje mi się, że wygodniejsze w oparciu są drewniane, ale z drugiej strony przekonują mnie też takie z pachaczem a one są z kolei metalowe
a klocki super, bardzo mi się podobają, sama bardzo chętnie kupię takie Tosi, dzięki za linka:-)
nie ma za co:-) ja już poleciałam i kupiłam to pudło :-) zawsze będzie mniej do wydania na prezenty w grudniu.
a sanki oglądałam na zywo i te drewniane na liche nie wyglądają wiec chyba je zakupimy, choc z drugiej strony moze metalowe powinny byc jak mama słonica z Hanią będzie chciała się bujnąć z górki:laugh2: musimy sie jeszcze namyslec:confused:
a propos czapek, to ja dla dziewczynek polecam z 5 10 15 (bo byly tylko w kolorach dziewczenskich). kupilysmy przedwczoraj - na wzor raster sa,bardzo podobne i bardzo cieple, chcialam rastera ale balam sie zamawiac przez net, bo Hania jakas dziwna glowe ma i trudno jej dobrac.
 
Ostatnia edycja:
co do zabawek, to przekonałam się, że lepiej kupic mniej, a lepszej jakości niż chińszczyznę z targu, gdzie co rusz coś odpada labo śmierdzi:tak:
Zgadzam się. Też wiele razy przy córci przekonałam się, że kupowanie tanio a dużo nie ma sensu. Zabawki psują się co chwila, więc ciągle są wydatki na nowe.

Teraz jestem mądrzejsza i kupuje Cypkowi droższe, lepsze jakościowo zabawki. Wolę, żeby miał mniej, ale takie które posłużą mu na dłużej.

A kuchnia jest taką zabawką, że kupując ją teraz posłuży na lata (moja córa nadal lubi się czasem bawić w "gotowanie"). Owszem dzieci nudzą się szybko zabawkami, ale po jakimś czasie z chęcią wracają do zabawki, którą nie używały.

Nie stać mnie na kuchnie za 400zł, ale myślę, że taką za 150-200zł bym mogła kupić np. na prezent pod choinkę, urodziny.
 
Widziałam u nas taką w podobnym stylu. Bardzo ładnie się prezentowała na zdjęciu natomiast "na żywo" wyglądała już dużo gorzej :(

A co powiecie o tej? LifeStyle Grand Walk-In Kitchen™ | Play Kitchens | By Step2 niestety tu też miała bym obawy jak to wygląda "na żywo"
Może kiedyś zdecyduję się jeszcze na córkę? Będę mogła się wtedy taką kuchnią pobawić:D
 
reklama
Alis, ekstra wózeczek i ekstra cena. A jak stan na zywo? chyba kupno spacerówki w śroedku zimy jest niezlym pomysłem, ceny powinny byc nizsze bo to nie sezon,... ;)
 
Do góry