reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
Dziś dokonałam super zakupu, kupiłam Cypkowi na urodziny w realu nowiutką skrzynkę na listy z fp za 0zł!!! Przy wejściu był automat do wymiany punktów z karty członkowskiej reala, tak coś mnie podkusił sprawdzić ile mam punktów (kartę daje przy kasie jak mi się przypomni, z resztą nie za często bywam w realu), okazało się, że punktów starczyło na talon 50zł i 10zł. Poszłam na dział zabawek i wypatrzyłam skrzyneczkę fp za 60zł (przecenioną ze 149zł), cena taka niska, bo to była ostatnia sztuka i miała zniszczone opakowanie, ale zabawka była w stanie idealnym. Przy kasie dałam talony i jeszcze nie wiem czemu kasjerka wydałam mi z tego 1 grosz. więc praktycznie zabawkę mam za darmo i jeszcze z dopłatą 1 grosika :-)

Ale żeby nie było tak super wybuliłam dzisiaj 70zł na książkę i ćwiczenie do angielskiego dla córci. Co za ceny... na razie na podręczniki wydałam 240zł, została jeszcze tylko religia i informatyka, więc pewnie do 3 stówek dojdzie. Już boje się co to będzie w następnych klasach...
 
Ale żeby nie było tak super wybuliłam dzisiaj 70zł na książkę i ćwiczenie do angielskiego dla córci. Co za ceny... na razie na podręczniki wydałam 240zł, została jeszcze tylko religia i informatyka, więc pewnie do 3 stówek dojdzie. Już boje się co to będzie w następnych klasach...[/QUOTE]


ksiazki kupuj uzywane a cwiczenia nowe :) czesto wyzsze roczniki odsprzedaja komplety my do gimnazjum daliśmy stówke i jeszcze 2 musze kupić, a za nowe zapłaciłabym niezła sumke
 
W starszych klasach pewnie tak będę robiła, na razie rodzice co roku robią wspólne zamówienie na komplet podręczników, więc już w kwietniu była robiona składka na podręczniki, angielskiego też tym razem kupić nie mogłam używanego, bo nauczycielka kazała kupić nowsze wydanie podręcznika, a starsze klasy miały jeszcze to starsze.
 
reklama
Pmietam, ze za moich czasow podreczniki do angileksiego kosztowaly podobnie.

Objehalismy z mezem wczoraj wszystkie kerfury w krk i nigdzie juz nie bylo chusteczek:), ale w relu sa w niezmienionej cenie 20 zl za 6pak.

A w zarze maja full asortyment na dzieciecym i fajne ceny. a
Oproz przecenionej nowej kolekcji widzialam tez powyciagane ubranka z kolekji wiosennej.
 
Do góry