reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy majowek

Matik super zakupy <3

My dziś z grubszych rzeczy

MALM Komoda, 4 szuflady - biały - IKEA

na 1 zdjęciu jest komoda, a na zdjeciu nr 2 te pojemniki na pierdołki do jednej z szuflad :)
do tego dokupię przewijak na góre do kompletu i będzie gitara :D

Zamówiłam tez rożek :)

Kolor szary i białe gwiazdki, bo cała pościel będzie taka, ale w komplecie niestety rozka nie mają...
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1416704760200.jpg
    uploadfromtaptalk1416704760200.jpg
    17,6 KB · Wyświetleń: 59
reklama
Czarnulka o takim samych rożku i komplecie pościeli myślałam :D w sumie to koleżanka mi uszyje łącznie z rożkiem i może do tego ochraniacz na łóżeczko???

Matik2012 ale piękne bodziaczki!!! :)
 
Czarnulka łóżeczko najładniejsze i mój typ to te białe z grubymi szczebla mi. Sama takiego szukam. Osobiście sadze ze je dziecko tak samo wybrudzi jak ciemne.

A ta komoda to jedyne miejsce na rzeczy dziecka?
Bo tyle już kupiłaś ze niewiem czy zmiescisz:)
 
Matik zakupy śliczne też chce różowe kupować ;) hehe

Czarnulka rożek super, bardzo mi się podoba. Ja dużo używałam bo synek lubił być ciasno owinięty jak był malusieńki.
 
Ja używałam go dużo w domu min do spania do leżenia w łóżeczku bo mój synek lubił być ciasno owinięty i w rożku najbardziej mu się podobało.
 
reklama
W takim razie chyba zacznę się za rożkiem też rozglądać :) na razie nic nie kupowałam oprócz malutkich bucików, które pokazałam mężowi jak mu powiedziałam, że jestem w ciąży :)
 
Do góry