reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy majowek

malakarolina2, przyznam, że też zastanawiałam się nad przystawką do łóżka, bo przeraża mnie nocne wstawanie. No i chyba taka dostawka wystarczy na dłużej niż kołyska. Z drugiej strony kołyski są takie piękne i te na kółkach można wszędzie zabrać, hmm, trudny wybór :-p
 
reklama
A wybrałam dostawke ImageUploadedByForum BabyBoom1422872695.776320.jpg
Sama kołyska mi w nocy niepomoze ;)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1422872695.776320.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1422872695.776320.jpg
    21,2 KB · Wyświetleń: 134
Ja też długo zastanawiałam się nad wyborem - kołyska v. dostawka. Teoretycznie dostawka rzeczywiście o wiele bardziej sprawdzi się w nocy i to jest główna, największa i nieoceniona zaleta takiego rozwiązania.
Koniec końców kupiłam jednak kołyskę. Z różnych względów, przede wszystkim jednak ze względu na wartości rozwojowe jakie mają "iść" w związku z kołysaniem dzieci. Jak się będzie sprawdzać w praktyce, zobaczę.
Aha, po miesiącach oglądania i zastanawiania się nad modelami kołysek, zrezygnowałam z kołyski bujanej na kółkach na rzecz takiej na płozach. Może to głupie, ale oglądając je na żywo bałam się, że jak mocniej bujnę małą to mi się gibnie z całą konstrukcją :)
 
Matik, mam nadzieję, że sprawdzi się w praktyce.
Chcę ją ustawiać w nocy koło łóżka w sypialni, w ciągu dnia pewnie będzie wędrować. Pokój dla małej urządzamy obok sypialni, z łóżeczkiem, więc docelowo chciałabym by córa spała u siebie, ale zapewne nie obędzie się też bez spania przy nas. A do łóżka małżeńskiego bałabym się ją brać, oboje w mężem bardzo kręcimy i "rzucamy" się w nocy, jeszcze byśmy ją zgnietli :)
 
Maja jak jest dzidzia to automatycznie człowiek sie nie kręci [emoji6]organizm automatycznie sie przestawia ze jest dzidzia
Ja np jak nie miałam dzieci to bałam sie ze jak w nocy bedzie cieżko płakać to ja za nic nie usłyszę a sie okazało że wszystko słyszałam nawet delikatne mruczenie [emoji5]️
 
reklama
Hej dziewczyny, skąd ta cisza na forum ! ?

Ja powoli zagęszczam ruchy, myślę że zostały mi do kupienia jedynie kosmetyki i wyprawka dla mnie do szpitala. Choć pewnie o czymś jeszcze nie pamiętam:)

Dużo zaś robię/szyję sama. W zasadzie wszystko, co tylko mogę. Tak więc spod mojej maszyny wyszły już dwa komplety pościeli do łóżeczka + ochraniacz, zasłony, miękki przewijak, dwa rożki, kocyk, ochraniacz do kołyski, poduszkę do karmienia, chustę do karmienia ... i całą masę drobiazgów jak girlandy, serduszka, mobile/karuzelki. Zawsze marzyło mi się przygotowanie dla mojej córeczki własnoręcznie co tylko będę mogła. Poniżej wklejam Wam kilka przykładów moich wypocin.

d93b54djz5ya.jpg kjxpi71lbzjt.jpg 3qsr2zxe9cgn.jpg 1xprv3d70d1k.jpg
 

Załączniki

  • d93b54djz5ya.jpg
    d93b54djz5ya.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 114
  • kjxpi71lbzjt.jpg
    kjxpi71lbzjt.jpg
    17,9 KB · Wyświetleń: 109
  • 3qsr2zxe9cgn.jpg
    3qsr2zxe9cgn.jpg
    11,9 KB · Wyświetleń: 114
  • 1xprv3d70d1k.jpg
    1xprv3d70d1k.jpg
    19,8 KB · Wyświetleń: 115
Do góry