reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy i zakupki :)

Masiek ja własnie mam tak jak Ty duza wanienke i kupiłam gobeczke na spod tyle ze króliczka :_) w w gole pokupywałam teraz chusteczki do pupci cztero pak firmy pampers oliwke i szamponik i mysedlko....i maluuuuuuusie skarpeteczki rózowiutkie sliczne :) mąz na mnie drze pale ze chora jestem że tak szybko no co nie moglam sie oprzec noo tak mnie korci by juz kupowac tak to przezywam... za tydzien kupie pampersy hahahahah jakies spioczki kaftaniki i krem przeciw odparzeniopm postanowione a no i jeszcze kocyk ze dwie sztuki dwa kolorki blekit i róż jakies milusie... jeju jak do mnie by ktos przyjechal to z miejsca by pomyślał ze w domu pioza Dominikiem jest jeszcze niem owalak wszedzie pelno rzeczy niemowlecych hihihi :)
 
reklama
My właśnie Jelpa kupiliśmy, bo ja sama jestem alergikiem, więc mogę go polecić z czystym sumieniem, fakt nie ejst taniutki, ale wydajny. A po za tym jest bardzo delikatny. Ja już część ciuchów małej wyprałam i dzisiaj prasowałam - kręgosłup do wymiany :-p O Cypisku nie słyszałam, a o Loveli coś kiedyś niepozytywnego słyszałam, ale nie pamiętam co :dry: Po za tym skoro Jelpa mam już sprawdzonego to po co zmieniać.

Lady - nie przejmuj się darciem tylko zabierz męża na zakupy, jak się sam wciągnie to nie będzie narzekał :-D

My już dla Karoli mamy wszystko, łącznie z pampersami, tylko ja jeszcze nie mam kilku rzeczy do szpitala :-p W sumie to mała już może na świat przychodzić, bo ma wszystko - chociaż dobrze by było, żeby jeszcze trochę rozumku nabrała i poczekała :-D
 
Własnie Shireine to nie jest takie proste jak idzie ze mna na zakupy i wrzucam cos to cała korona mnie go słyszy a po co to przestan bla bla bla...a jak ide sama i wracamz z tym do domu to stawiam go pod faktem dokonanym tez sie naslucham ale w domu juz inaczej to brzmi trzasne drzwiami i juz nie slysze tych bredni.... hahahahaha
 
Shiraaine, jak ja Ci zazdroszczę że masz już wszystko dla dzidziusia :tak:

Lady, Ty mnie rozbrajasz, ale ja swojemu też zapowiedziałam że wszystkie ciuszki kupuję JA żeby mi potem nie wypominał że ttyle tego kupuję, a tak wydaje swoją kasę i jemu nic do tego hehe :-)
 
co d fotelików,
to ja po przeczytaniu różnych forum
a potem portali fotelik.info oraz obejrzeniu testów zderzeniowych
zadecydowałam ze wchodzą w grę tylko trzy firmy dla noworodków
Chicco / Bebe confort / Maxi Cosi

ja sie zdecydowałam wiec na wózek chicco i fotelik z nim w zestawie
 
Luckymama do tej bartatiny jest bardzo podobny roan , ma bardzo dużo kolorów do wyboru, super amortyzację , bardzo dużo ludzi widzę z tymi wózkami. I gdyby miał jeszcze skrętne przednie koła to pewnie bym się na niego zdecydowała.
 
Jeżu moja faworytka wśród spacerówek, bardzo mi się podobają w ogóle wózki Jane, ale te duże są za drogie, ale na spacerówkę się chyba zdecyduję, szczególnie, że jak na spacerówkę jest super. No ale to za jakiś czas. A może nie będzie potrzebna:confused: zobaczymy. Jak już Leon będzie na świecie:-D
Co do zakupów, to ja mam dobrze z moim nieślubnym;-) lubi chodzić ze mną, choć czasem widzę, że nie ma pojęcia, znaczy się wyobrażenia o wielkości dziecka, które się rodzi, ale tak to jest świetny. Sam ze swojej inicjatywy kupuje czasem coś dla małego. Ostatnio kupił ręcznik kąpielowy.
Wczoraj wracając od teściów pojechaliśmy do leroya, kupiliśmy farbę i tapetę do pokoju małego. Wymyśliłam małemu, że pokoik będzie miał morską stylizację. A Wojtek tak się zapałał do roboty, że jak tylko uda mu się pozałatwiać pilne sprawy w pracy bierze urlop i robimy pokoik:tak:
 
reklama
A to Moje dzsiejsze zakupki ;):-D:-D:-D

306107602


305983653






305999796


I to by było wsio jeju jaka jestem szczesliwa ;)
 
Do góry