reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy i zakupki :)

A ja kąpałam obu codziennie po skończeniu 1 miesiąca i do dziś tak ich kąpię. To dla mnie taki rytuał wieczornego zasypiania i całego wieczornego zachowania, a i oni to uwielbiają :-)

Teraz tez pewnie tak będzie, ale sama zobaczę jak mi sie będzie chciało. I hehe kąpię chłopaków uwaga o 18,30:-p:-D:-D:-D Bo chcę ze wsiem zdążac:-) Tak mi pasuje i tak robię.
Wyznaję mantrę ze po 20 dzieci ida spać i już:-p. Ja też chce coś od życia:happy2: Czyt spokoju wieczornego choć do 22:-)
I tak wstajemy o 6 nawet jak kąpaliśmy sie po 21:cool2:
 
reklama
Rytułał warto wprowadzić dla poczucia bezpiecześtwa maleństaw - wszystko o tej samej porze, a ze saniem czasem dzici śpią i śpią a czasem :no::no::no:

Moj syn jak szedł spac o 9 czy o 11 i tak wstawał około 5 (i już mu sie spac nie chciało - no a w nocy jeszcze karmienie co 2-3 godz :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:i tak do końca 1 roku, ja jak ząbi wyglądałam. Ale tak już jest jak mały był mało spał a teraz tez nie jest śpochem - dzień powszedni czy niedziela pobudka o 6 30 tak mniej wiecej *no ze wstaniem do szkoły nie ma problemów ale w sobote niedziele nie da pospac o plącze sie po domu, śniadanie sobie robi :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i garami rozbija :baffled:
 
fakt faktem dziewczyny maja racje ze dziecko potrzebuje systematycznosci:tak:ale systematycznosc to nie tylko kapiel..
ja pamietma ze przy Martynie to bylam ogolnie bardzo zagubiona.. zamiast cos w domu zrobic w czasie gdy mala spala to ja siedzialam na nia i sie poprostu nadzwyczajnie w swiecie jej przygladalam ..nie mogalam uwierzyc ze ja mam:-D.. dopiero przyszla do mnie polozna i mowi dziewczyno wez sie w garsc bo tu godzina 12 a ty w szlafroku:-D:-D...zreszta po samym porodzie tez zamiast sie wyspac bo urodzilam malą o godzinie 22 to ja cala noc na nia patrzylam :-Da rano jak zombi:baffled:
Przy Julce juz zupelnie inaczej.. chcialam wykorzystac kazda minute wolna... wpadlam w rytm i mialam juz swoje rytualy karmienie po kazdym karmieniu odkladalam ja do lozeczka klepalam po pupie i mala zasypiala ...codziennie to samo .....
Eh dziewczyny ja juz sie doczekac nie moge .. fajnie jak dom pachnie malym dzieckiem , oliwka i tymi wszytkimi duperelami...rozmarzylam sie ...ale to nie marzenie to rzecz realna ktora sie za nie dlugo wydarzy ... ale jestem heppy;-)
 
A ja dostałam taki o to fotelik i mam do tego wózeczek i mogę dopiąć fotelik ale gondola mi się nie podoba bo jest palstikowa


to znaczy, że wózek bebe confort, a jaki?? bebe confort to dość dobra firma.
Aduś a z gondolą to chyba wszystkie plastikowe:tak:
wyłożysz kocykiem i będzie dobrze. A i tak coś czuję, że szybko nasze maluszki przejdą do spacerówki, bo przecież latem kisić nawet w najlepszej gondoli to bezsensu:-)
 
to znaczy, że wózek bebe confort, a jaki?? bebe confort to dość dobra firma.
Aduś a z gondolą to chyba wszystkie plastikowe:tak:
wyłożysz kocykiem i będzie dobrze. A i tak coś czuję, że szybko nasze maluszki przejdą do spacerówki, bo przecież latem kisić nawet w najlepszej gondoli to bezsensu:-)
ja nie wiem co Ada ma za wozek bebe confort ze jste nie zadowolona z gondoli ,nawet te starego typu wozki maja super gondolki .. ja mam teraz windoo wykonanie jej jest naprawde exstra jest milusia ze sama bym do niej wlazla:-D
 
To ja tak jak obiecałam po przykładowym ubranku łóżeczka popstrykałm fotki iśpiesze wam pokazać :-), wystrój z dwoma baldachimami jeden od kompletu pościeli drugi babcia uszyła dla wnusi ten szyfonowy:tak:
 
:-)Anrus, super miejsce dla dzidzi, wszystko czeka , ten szyfonowy bardzo romantyczny - jak dla małej księżniczki - babcia bedzie rozpieszczać wnusie, superowo:-)
 
reklama
Do góry