reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy i wyprawka dla Maleństw listopadowych Mam

reklama
No ja znalazlam za 140 i kupie ja przy mlodym strasznir panikowalam i ciaglr przy nim siedzialam a teraz majac juz dziecko raczej nie posiedze
 
Bezech to taki zdradziecki cichobojca przychodzi i nic nie będziemy w stanie zrobić a musimy pamietać ze po 3 minutach dochodzi do nieodwracalnych zmian w mózgu ja to lubię jak dzieci maja lekko katar przynajmniej słychać jak oddychają mało tego potrafię do tej pory sprawdzać w nocy jak odychaja
 
A ja synkowi pod materac zamiast klina kilka książek podłożyłam :) Tanio i bez zbędnych gratów ;)

Ta, ja też tak robiłam bo wg informacji, które ja mam łóżeczko musi być pod kątem i leżenie całkiem na płasko sprzyja zakrztuszeniu a moja córa ulewała.
Teraz jednak kupię klin bo to ładniej wygląda. Te książki (tak się złożyło, że głównie z anatomii;) podkładałam pod łóżeczko praktycznie do roku i drażniło mnie to bo to kiepsko wyglądało i utrudniało sprzątanie.

Ja też nie lubię zbędnych rzeczy. Wszystko rozważam po kilka razy czy warto czy nie nie ze względu na pieniądze ale na miejsce, które zajmują. Po za tym jak coś ma służyć krótko to ja tego nie kupię bo co potem z tym zrobię? Dlatego będę mieć absolutne minimum.

Ja np nie potrzebuje koszta na pieluchy, podgrzewacza do chusteczek czy do butelek, ale za to monitor kupię bo ja jestem panikara i chce spać spokojnie.
Każdy zna siebie i wie co mu się przyda a co nie.

Tak samo kupiłam detektor. Może zbędny wydatek, ale ciąże mam spokojniejszą :)
 
Bezech to taki zdradziecki cichobojca przychodzi i nic nie będziemy w stanie zrobić a musimy pamietać ze po 3 minutach dochodzi do nieodwracalnych zmian w mózgu ja to lubię jak dzieci maja lekko katar przynajmniej słychać jak oddychają mało tego potrafię do tej pory sprawdzać w nocy jak odychaja

Ponoć noworodek może spokojnie nieoddychać 20 minut, dorośli 3 min. Ale wiadomo, ostrożności nigdy za wiele.
Również jestem panikarą i akurat monitor oddechu chcę kupić, mimo że jest to duży wydatek. Mam dosyc drogi upatrzony 2w1 z nianią, co również chciałam, dwie koleżanki mają ten sam model więc wiem że jest dobry (obie bardzo zadowolone). No i szukam wciąż używanego ;) model: Angelcare AC401.

A jeśli chodzi o kosz na pieluszki to również jedna koleżanka taki kupiła i nie była zadowolona, bo i tak śmierdziało ;)
 
Wychodzi na to ze tylko ja nie kupuje hmmm... Ogolnie nikt nawet w moim otoczeniu tego nie uzywal . zastanowie sie jednak jeszcze skoro wszyscy zgodnie uwazacie ze lepiej to miec .
 
reklama
Finkemma ja raczej się nie zdecyduje bez przesady może... Od razu zakładać ze coś może się stać i monitorować oddech nasi rodzice tego nie mieli i żyjemy :-))

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry