reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy i wyprawka dla Maleństw listopadowych Mam

reklama
Niektorzy to kupuja z tego co wiem, ktoras o tym tez pisala na forum ze kupi . Ja nie kupuje lozeczko przy lozku na wyciagniecie reki a i tak obudzimy sie przy kazdym ruchu maluszka a moj maz to juz wogole ma cienki sen On z drugiego pokoju zawsze slyszal czy corka smoczek sobie wyciagnela czy koldre skopala :) przy wczesniaku bym kupila :)
 
Ja kupuję monitor oddechu, dla świętego spokoju, u mnie w rodzinie był przypadek śmierci łóżeczkowej, co prawda w dalszej rodzinie, ale wolę kupić i być spokojniejsza. Kupimy używany i to zapłacimy prawie nic, bo siostra nam się dorzuci. Uważam, że lepiej kupić tą nianię z monitorem niż jakieś niepotrzebne wg mnie podgrzewacze do chusteczek/kosze na zużyte pieluchy itp.
 
Ja mam monitor i będę używać nawet donoszone wychuchane dziecko moze dostać bezdechu
Kasieczna co do kosza na pieluchy i podgrzewacza do chusteczek to zarówno jedno jak i drugie moze sie bardzo przydać nie wiem czemu wydajesz osad ze to jest niepotrzebne używałaś?
 
Ja kupilam nianie z tym monitorem oddechu. Nie wiem czy bedzie przydatna zobaczymy. Ostoznoci nigdy za wiele :)
Nie wiem jak dlugo tego powinno sie uzywac
 
mama, to moje zdanie, nie uważam, żebym tego potrzebowała i na pewno tego nie kupię, bo dla mnie to marnowanie kasy. Może i przydatne i wiele rodziców sobie chwali, ale można się bez tego obejść. Tak jak oczywiście bez wielu rzeczy, ale tutaj podałam tylko przykłady, które wg mnie nie są potrzebne i kupować ich nie będę, a zamiast tego wolę kupić inne rzeczy np. nianię z monitorem o której mowa.
 
reklama
Do góry