reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy i wyprawka dla Maleństw listopadowych Mam

Ja pewnie bym o nim nie myslala gdyby nie to ze to blizniaki. Wśród znajomych tylko jedna kolezanka go ma ale to dlatego ze jej synek ma chorobe krwi nie pamietam nazwy i groziła mu smierc lozeczkowa duzo bardziej niz zdrowemu dziecku. To tez taki zakup jak piszą dziewczyny dosc indywidualny. Nie jest to rzecz niezbedna ale dla wczesniaka lub spokojnego snu rodzicow duzo osób sie na to decyduje
 
reklama
Ja o tym mysle bo wiem ile nerwow mnie kosztyowaly pierwsze miesiace pewnie wydam kase niepotrzebnie ale przeciez pozniej sprzedam za tyle samo
 
Madzia bambino po 20 minutach bez oddechu masz bardzo sprzeczne informacje po takim czasie to już oficjalnie można stwierdzić smierć a wiem co mowię po co roku muszę odnawiać kurs pierwszej pomocy co do monitora gdybym moze w życiu tego nie doświadczyła to bym sobie głowy nie zawracała zreszta każdy robi jak uważa ja mam używać będę dobra alternatywa jest snuza
 
ja myslalam o tej nianie, ale najlepiej komus zamowic na prezent, wiem ze w pracy u nas sie skladaja zawsze na dziecko, i pytaja czego chca rodzice.
Od 17/08 w Lidlu promocja na pampersy, tylko nie ma 1 i 2, kupilam paczke 3 (od 4 do 9 kg) 58 sz za 29,99zl (wychodzi 51 gr pieluszka). Zapasow nie chce robic, bo moze nie podpasuje,
 
u mnie kilka osob mialo ten monitor oddechu, ale tego nie uzywalo, bo przy kazdym zabraniu dziecka z lozeczka trzeba bylo to wylanczac i nieraz wpadaly w histerie, ze cos z dzieckiem , a dziecko na rekach :-) tyle ze one tego nie wylaczyly.... i wlanczal sie alarm heheh ale pewnie dostane to w spadku wiec wyprobuje na sobie moze u mnie sie to sprawdzi:-)
 
Ewel wielu rzeczy nasi rodzice nie mieli począwszy od pampersów poprzez nianie elektroniczne i na usg skończywszy. I żyli i my tez żyjemy :) Ale nie o to chodzi.

Finkemma ja nie uważam, że monitor jest potrzebny a już na pewno nie jest niezbędny jak dziecko nie jest w grupie ryzyka. Ale daje spokój rodzicom. Ja nie zakładam, że dziecko będzie miało bezdech, albo, że mu się coś stanie, ale znam siebie, jestem pracownikiem służby zdrowie, wiele się nasłuchałam, wiele widziałam pokrzywdzonych dzieci i po prostu dla mnie taki monitor to lekarstwo na moje nerwy. Kupuje go dla siebie nie dla dziecka.
Jeżeli komuś takie idiotyczne myśli jak śmierć łożeczkowa nawet nie przychodzą do głowy to nie musi mieć monitora.
 
No nie mieli racja ale dla mnie są rzeczy potrzebne bardzo i te których mieć nie musze :) a właśnie mi do głowy nie przyszło ze moje dziecko może mieć śmierć lozeczkowa :-) dlatego myślę że ten monitor by mnie bardziej nakrecal. Wybór należy do kazdego

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Owszem nie jest to niezbedne ale tak jak dla wlasnego spokoju kupilam detektor tetna a jest to jeszcze bardziej irracjonalny zakup bo nawet jezeli cos by sie stalo i wyjdzie na detektorze to my nic zrobic nie mozemy a juz ta mata sprawia ze w razie W mamy mozliwosc zareagowac tak i termometr dotykowy to taki sam zbedny zakup bo bezproblemowo mozna sprawdzic zwyklym. Masa rzeczy ktore teraz nabywamy niezbedna nie jest ale w znacznym stopniu pomaga chociazby spokojnie spac. Ja wlasnie zamowilam a pozniej sprzedam razem z reszta zbednych pasci :-)
 
Do góry