reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych pociech

Antylopka, ja też kupiłam taką parasolkę w Biedronce - i to dziś właśnie, fajna jest i myślę że sie później przyda. Ale pacynek nie zauważyłam:baffled:
 
reklama
wrzucam fotkę -Wiki w tych ciuszkach, o ktorych pisałam i klocki, które są obecnie hitem u Wikuni
 

Załączniki

  • sierpień-wrzesień 08 235.jpg
    sierpień-wrzesień 08 235.jpg
    237,8 KB · Wyświetleń: 48
  • sierpień-wrzesień 08 248.jpg
    sierpień-wrzesień 08 248.jpg
    610,6 KB · Wyświetleń: 44
mrowka - ja tez kupilam teraz body early days, wogole to lubie ta firme, ubranka sa sliczne, milutkie i cieplutkie, kupilam zółty zestaw, i kupilam jeszcze piżamki, śliczne są i Zuzia nareszcie śpi jak królewna.
Napisz koniecznie jak buciki sie sprawują
Ja tez nie wiem czy nie kupie zimowych na alegro bo u nas sklepow porzadnych mało a samochód zapsuty, czeka na kase na naprawe:-p
A kombinezon zimowy masz juz jakis na oku?
 
buciki sprawuja sie super!!

a kombinezon to niewiem moze jakis wylukam w ciucholandzie ;p zamierzam kupic kurteczke taka lekko dluzsza a na sniegi wlasnie kombinezon :) niekupuje ocieplanych spodni bo zawsze moge ubrac dzinsy a pod nie rajstopki :)
 
buciki sprawuja sie super!!

a kombinezon to niewiem moze jakis wylukam w ciucholandzie ;p zamierzam kupic kurteczke taka lekko dluzsza a na sniegi wlasnie kombinezon :) niekupuje ocieplanych spodni bo zawsze moge ubrac dzinsy a pod nie rajstopki :)
A nie będzie jej za zimno jak będzie duży mróz?
Super zakupy!!

wrzucam fotkę -Wiki w tych ciuszkach, o ktorych pisałam i klocki, które są obecnie hitem u Wikuni
Ciuszki pierwsza klasa a klocki rewelacja.Też się nad takimi zastanawiam.
 
Mrowka - mysle ze spodnie takie ocieplane, ortalionowe lepiej sie sprawdza na sniegu bo nie beda tak przemakac:tak: Oj nie wiem czy Twoja córeczka ci pozwoli tak wszędzie jeździć samochodem:-D trzeba przecież zrobić bałwana, pojeździć na sankach, poślizgać sie po lodzie i porzucać śnieżkami:-D:-D
 
reklama
Do góry