reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych pociech

Wczoraj pojechałyśmy do Ikei (ja z Wiki i moja mamą, bo mąz wczoraj w pracy) po krzesełko dla Wikunii (wiecie na pewno o które chodzi). Akurat były po 39 zł, więc nawet fajnie, bo tam wiadomo róznie można trafic z cenami. Nie muszę Wam mówić, jaka frajda dla małej:-D:laugh2::rofl2: Wchodząc do częście DLA DZIECI była zrobiona girlanda z maskotek - Wiktoria stanęłą przed zrobiła duże oczy, powiedziała "łaaał..." i się tak pochyliła do tyłu i ręce rozłożyła, jakby nie mogła całości objąć. Ale miała ubaw!! Oczywiście najlepsze było śmiganie pomiędzy meblami, siedzenie na karnym żółwiku (karnym!!) i co widziała płaczące dziecko to mnie wołała i mówiła " Mama, dzidzie eeeeee" czyli że dzidzia płacze. Troche odmiany wczoraj było, zamiast spacerku (u nas deszcz popsdywał:-()
http://www.allegro.pl/item567607289_krzeselka_mammut_ikea_najtniej_3_kolory.html
mamy czerwone
 
reklama
Bardzo fajne są te krzesełka. A do tego bardzo wytrzymałe. Moja kuzynka ma takie u małej w pokoiku. Do tego stolik, szafeczke i łózeczko i szafe z tej serii. A wracając do tego krzesełka, to nawet jej tatuś który waży koło 100 kg na nim siedział. Mój mąż ma 80 kg i na nim stawał żeby im żylandor poprawic i tez go wytrzymało :tak:
 
mrozik - stolik też mamy, a reszte mebelek właśnie z tej serii mysle jej dokupic jak pójdzie do przedszkola i wtedy cały pokoik tak umeblowac. Nie ma wielu rzeczy, które w ikei mi sie jakoś wybitnie podobaja, ale te mebelki sa cudne.
 
Antylopka-fajne te mebelki,my tez sie nad nimi zastanawiamy-a przynajmniej nad stolikiem i dwoma krzesełkami:tak:
Ja ostatnio w ciuchlandzie upolowalam takie spodenki po 4 zł za sztuke;-)i takie fajowe buciki wynalazlam na allegro,podejrzewam ze ta "firma"to pic na wode(chociaz kto wie?)ale fajnie wyglądają i są niedrogie:tak: Coccodrillo trampki HIT SEZONU WIOSNA 2009 r. 23 (573206392) - Aukcje internetowe Allegro
Coccodrillo trampki NOWOŚĆ WIOSNA 2009 r. 23 (566726731) - Aukcje internetowe Allegro
 

Załączniki

  • Obraz 015.jpg
    Obraz 015.jpg
    37,1 KB · Wyświetleń: 65
  • Obraz 017.jpg
    Obraz 017.jpg
    30 KB · Wyświetleń: 62
Kira no faktycznie buciki wygladaja fajnie, a co do firmy to nic mi nie wiadomo.
Ale mam pytanie, bo widze ze one juz sa z niska pieta, czy w takim razie mam rozumeic ze juz moga byc takie buciki, nie trzeba juz kupowac z pieta usztywniana?
 
Kira zapewniam, ze firma, to nie ściema, jest to rodzinna firma kuzyna mojej znajomej :tak:
Nie znam jednak ich wyrobów, ale wrzuciłam z google i znalazłam ich stronke, fajne ciuszki maja, no a butki bomba, ja Kubie kupiłam trampki do biegania po domku, problemem jest tylko ich zawiązywanie, no ale sam sobie wybrał, więc niech mu będzie :-)
Ubrania dla dzieci Ubrania dziecięce Producent ubrań dziecięcych - Coccodrillo

Antylopka mebelki śliczne, u nas juz w lipcu otwierają Ikee w Dublinie, bo w tej chwili najbliższa mamy w Belfaście, szczerze nie mogę się juz doczekać, w sumie nie jestem wielką fanką tych prostych Ikeowskich form, ale trzeba im przyznać, ze mają tez fajne rzeczy, jak te mebelki dla dzieci :tak:
 
NataK-ja znam tą firmę,miałam na mysli raczej to ze Coccodrillo ma raczej droższe ubranka a te buciki takie tanie:-p,no...ale moze mi sie tylko wydaje,moze takie ceny bucikow maja:tak:
 
znowu kupiłam mojej myszce nowe buciki (mam świra na punkcie butów i torebek i troche to przenoszę na mała)
Kupiłam w Panoramie w Poznaniu
sandałki płaciłam 39,90, a sportowe pólbuciki 49,90
WYPRZEDAŻ !! Sandały Adidas Akwah IV 046990 (22) (550481980) - Aukcje internetowe Allegro
szukam drugich bucików w necie żeby pokazac
Śliczne sandałki
Wczoraj pojechałyśmy do Ikei (ja z Wiki i moja mamą, bo mąz wczoraj w pracy) po krzesełko dla Wikunii (wiecie na pewno o które chodzi). Akurat były po 39 zł, więc nawet fajnie, bo tam wiadomo róznie można trafic z cenami. Nie muszę Wam mówić, jaka frajda dla małej:-D:laugh2::rofl2: Wchodząc do częście DLA DZIECI była zrobiona girlanda z maskotek - Wiktoria stanęłą przed zrobiła duże oczy, powiedziała "łaaał..." i się tak pochyliła do tyłu i ręce rozłożyła, jakby nie mogła całości objąć. Ale miała ubaw!! Oczywiście najlepsze było śmiganie pomiędzy meblami, siedzenie na karnym żółwiku (karnym!!) i co widziała płaczące dziecko to mnie wołała i mówiła " Mama, dzidzie eeeeee" czyli że dzidzia płacze. Troche odmiany wczoraj było, zamiast spacerku (u nas deszcz popsdywał:-()
KRZESEŁKA MAMMUT IKEA NAJTNIEJ 3 kolory (567607289) - Aukcje internetowe Allegro
mamy czerwone
Jestem zakochana w tych mebelkach,niestety Ala nie ma swojego pokoju,chociaż zaczynam się nad tym zastanawiać żeby zrobić jej pokój z naszej sypialni
Antylopka-fajne te mebelki,my tez sie nad nimi zastanawiamy-a przynajmniej nad stolikiem i dwoma krzesełkami:tak:
Ja ostatnio w ciuchlandzie upolowalam takie spodenki po 4 zł za sztuke;-)i takie fajowe buciki wynalazlam na allegro,podejrzewam ze ta "firma"to pic na wode(chociaz kto wie?)ale fajnie wyglądają i są niedrogie:tak: Coccodrillo trampki HIT SEZONU WIOSNA 2009 r. 23 (573206392) - Aukcje internetowe Allegro
Coccodrillo trampki NOWOŚĆ WIOSNA 2009 r. 23 (566726731) - Aukcje internetowe Allegro
Spodenki rewelacyjne a butki jeszcze lepsze.

A oto nasze ostatnie zakupy
dsc01629o.jpg






Dzisiaj kupiliśmy taki wózeczek dla Lalek
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=572065847
I fotelik do oglądania TV
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=555584167
 
Ostatnia edycja:
Kira - my mamy zimowe, bardzo fajnie się sprawdzają. A za zimowe w sklepie zapłaciliśmy 59 zł, więc trampki mogą byc w takiej cenie (a sklep był taki z droższych, ale jedyny gdzie buty na Filipka znalazłam, u nich np nocniczek z fp u nich kosztuje 180 zł, a w hurtowni u mnie 129)
Ja jeszcze chyba z wyższych kupię w tym roku, zapytam ortopedy jak będziemy na wizycie do kiedy się powinno wyższe nosić, ale Filipek ma mase spora więc jemu chyba jeszcze nie powinnam krótkich kupowac:confused:
 
reklama
Do góry