reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych pociech

reklama
natalia 85 no widzisz, ja go tylko widziałam u koleżanki, jednak trzeba troszkę pojezdzic i wyczuć czy wozek sie nadaje, teraz sie zastanawiam czy brac do Polski ten ktory mamy, czy juz na miejscu zakupic nowy, nie wiem czy podczas podrozy wozek bedzie nam wogole przydatny, a jednak troche miejsca w bagazniku zajmuje :tak:, dzis jeszcze skoczymy na miasto to sie rozejrze, moze tu dostanę coś ciekawego.
zafundowalismy malemu puzzle z pianki, teraz moze bezpiecznie buszowac po podłodze, moze wczesniej zacznie raczkowac, bo na panelach to tylko się ślizgał, a tatus wpadl na "genialny" pomysl i kupil malemu basen z piłeczkami, niedługo zabraknie nam miejsca na dole, no ale to byl zakup męzczyzny, a oni myslą innymi kategoriami, wiec trzeba mu wybaczyc, podobnie kupil kiedys malemu pluszowego psa kolosalnych rozmiarow, ktory zajmuje pol podlogi :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: nie powiem gdybysmy mieli wiekszy dom i osobny pokoik dla Kubusia, to moze byc, ale ten nasz domek nie jest wogole funkcjonalny, wszystkie sypialnie mam na pierwszym i drugim pietrze,a salon i kuchnie z jadalnia na dole, wiec i tak wiekszosc czasu spedzam na parterze to i zabawki Kubusia tu sa a co za tym idzie miejsca coraz mniej...
 
natalia 85 fajny wozek :tak: a przede wszystkim ma folię przeciwdeszczową cena tez przystepna, tylko, ze ja muszę przed zakupem dotknąc i przetestowac, wiec allegro odpada, ale gdybym znalazla taki w sklepie to czemu nie, wyglada interesujaco :tak: i ma smieszna raczke, ciekawa jak sie go prowadzi czy ta raczka zdaje egzamin?
 
No wlasnie ta raczka taka dziwna troche zbajerowali no ale co tam ....:-p

Kurde jak pokazuje mamie te wozki to wszystkiego sie czepia ten ma zla budke ten cos tam jeszcze :baffled:jak tak mi gada to trace pewnosc i boje sie ze kupie a potem nie bede zadowolona...:baffled:NataK ja tak samo najpierw chce do sklepu ale rozgladam sie tez w necie potem posprawdzam jakies adresy:tak:
 
Natalia-Wózek fajny.Mi osobiście nie zależy na lekkości wózka tylko na przekładanej rączce.a co sądzisz o tym który ja proponowałam.

Może któraś z dziewczyn widziała ten wózek na żywo.Proszę o opinie!!
Dla przypomnienia:
Artykuły oferowane przez Ta To
 
Aneta-moja kolezanka go ma i jest bardzo zadowolona:tak:ja tez na niego chorowalam,strasznie mi sie podobal ale cena sprowadzila mnie na ziemie:-pi w rezultacie kupilam na allegro za 180zl i jest ok:tak:-znalazlam w sklepie i przetestowalam:tak:
 
aneta mi sie on bardzo podoba a ta przekładana raczka to rwelacyjna sprawa..:tak:wogole pierwszy raz takie cos widze...tylko u mnie minus to ta waga i cena też:sorry2:
 
Natalia-Cena rzeczywiście nie mała,ale nie znalazłam nic tańszego z przekładana rączką.Ja mam o tyle lepiej że sprzedaję swój stary wózek siostrze i nie będę dokładała do nowego.
 
my dzis pobiegalismy po sklepach w poszukiwaniu spacerowki i wszystkie te leciutkie tzw. parasolki maja strasznie male koleczka, co juz na dzien dobry odpada, wpadlo mi w oko kilka trojkolowych, kurcze ale zajmują troche miejsca po zlozeniu.ale w porownaniu z tym wozkiem ktory teraz mam to wypadaja o niebo lepiej i sa bardziej funkcjonalne.
NEW Phil & Ted's Sport 3-wheeler pushchair - Apple : mothercare

Quinny Buzz 3-wheeler pushchair - Capri (Green/Blue) : mothercare


to takie spacerowki nawet na zimę do wszystkich mozna dostac folię przeciwdeszczową, tylko to skladanie mnie przeraza, zajmuja tyyyyyyyle miejsca, ale jak ma to starczyc na kilka lat to musimy pomyslec, bo posluzy malemu conajmniej do 3 roku zycia

Jan Slalom Pro 3-wheeler Pushchair - Marine : mothercare

Bbcar Icon Pushchair - White/Black Chassis - Polo : mothercare
 
reklama
A my mamy taki,mozna sobie gondolke przekladac tak zeby dziecko patrzylo przed siebie lub na mame,troche kosztuje ale jest super, wzgodny w prowadzeniu, na zakupy swietny bo posiada pojemny kosz i torbe,latwy do zlozenia
Zubin_Swims_064.jpg
 
Do góry