reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych pociech

A mnie to się wydaje że ci wszyscy lekarze przesadzają bo tylko słysze TEGO NIE TAMTEGO NIE bo wszystko niby złe dla dzieci:sorry2: a jakby tak było to to wszystkie dzieci już dawno byłyby chyba powykrzywiane i miało problemy z bioderkami itd itp. A to wszystko przecież jest robione pod dzieci i muszą chyba spełniać pewne wymogi i być bezpieczne.No chyba ze się mylę bo expertem nie jestem;-)

A co do kupna kojca, fotelika do jedzenia itp. to kurcze ja mam obawy przed takimi rzeczami bo boję sie że kupie a Filip nie będzie chciał w tym siezieć i sie będzie darł itp. i że wywalę forse na daremnie i kolejny grat mi będzie stał a miejsca i tak już nie ma
 
reklama
Kludi jak masz mozliwosc to wsadz u kogos w fotelik i np nakarm:tak:my tak zrobilismy i bylo ok:-)teraz dostalam fotelik do karmienia po kolezance-nie jest rewelacyjny ani nowy,ale pare groszy zaoszczedzone;-)a Adasiowi odpowioada:-p
Jesli chodzi o kojce to ja wychodze z zalozenia ze doopoki nie pomysle ze przydalby sie to nie kupuje,a ogolnie jestem przeciwna kojcom:-p
 
Natalia - ja zakupiłam Olce kojec , ma dośc twarde podłoże i stabilne. Musiałam zakupic kojec ponieważ czasami zmuszona jestem zostawić ją samą na dłuższą chwile a w łózeczu sie boje zeby sobie krzywdy nie zrobiła już nie raz miala slady szczebelek na głowie . Mój maz ma firme ona sie miesci w naszym mieszkaniu i ciagle ktoś przychodzi i musze w tym czasie gdzieś ulokowac Olkę. Niestey jedyny minus ze jest duży i zajmjuje sporo miejsca.
 
Edyta no ja własnie z tych samych powodów chce kupic kojec;-)Wiadomo nie mozna non stop przy dzievcku siedziec nieraz trzeba na chwile odejść a jak nie ma drugiej osoby to w takim kojcu bezpieczniej niz np na podłodze(bo lada chwila dziciaki rusza na podbuj mieszkania o wlasnych siłach...chyba niektore juz ruszyly hehe):tak:
 


TikTak - wszystko dla dzieci: wózki dziecięce, zabawki, foteliki
Ja kupiłam kojec z podobnych powodów.czasami musze malą zostawić samą a tam przynajmniej jest bezpieczna.
Jestem z niego bardzo zadowolona,jest plastikowy,dlatego latem mogę go zabrać do ogrodu.(łatwy w utrzymaniu czystości).Z tym że stoi na podłodze ale podkładam jej kołderki i koc i jest super.
Ten pałąk z góry wkłada sie do środka i jest przy okazji mata do zabawy.Ten niebieski misio to drzwiczki dla starszych dzieci żeby mogły wchodzic i wychodzic(dodatkowy plus)
Mysle że taki kojec posłuży nam długo,jak Ala będzie wieksza to mogę jej zarzucić koc na górę i będzie miała domek,albo szałas.
Patrycja-ciuszki super ale dla nas to już nie ten rozmiar.Musisz poszukać nabywcy u
młodszych.
 
No własnie chyba kupie ten co wklejałam link...ale zamówie dopiero jak bede w Bydgoszczy(wracam 8 maja dopiero) bo z tym wszystkim sie nie zabiore potem:szok::-)

Teściowa kupiła Piotrkowi samochod taki duzy że może na niego wsiąść ale nie może wysłać a szkoda:sorry:

Własnie na wypłate chciałam kupic małemu jakąs zabawke cos takigo żeby mógł sie nia zając...ale wszystko co ogladam to pierwsza mysl a jak mu sie nie spodoba i bedzie sie kurzyc:eek:za duzy wybor chyba:sorry:
 
reklama
a teraz kolejny ostprzet :-)
jak myslicie od jakiego wieku dziecko moze siedziec w foteliku rowerowym? nigdzie nei znalazlam informacji na ten temat. A moze ktoras z mam majacych starsze dziecko ma taki fotelik?
chodzi mi o cos takiego:
2007 FOTELIK ROWEROWY WIELKA PROMOCJA-DO 22 KG!!! (330927463) - Aukcje internetowe Allegro
wkleilam chyba zdjecie najtanszego, bo ceny dochodza do 300zl:szok:
Przyznam ze strasznie kusi nas taki fotelik, bo oboje z mezem duzo jezdzimy na rowerach, a ze w zeszle lato nie bylo mi to dane, to teraz juz sie nei moge doczeka, a jakbym jeszcze mogala jezdzi cz Szymciem to juz wogole bylby supcio:-)
 
Do góry