reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych pociech

Ja mam to samo dziewczyny. Ostatnio stwierdzilam, ze nie mam sie w co ubrac (juz prawie mija rok od kiedy zaszlam w ciaze i od tej pory nic sobie nie kupowalam), wiec wybralismy sie wszyscy na zakupy i co??? Wrocilam do domu z jedna bluzeczka i sterta ubran dla Marianny, Olivera i Radka. Najlepsze z tego, ze dalej nie mam ciuchow a bylam baaardzo zadowolona z zakupow.:-D
 
reklama
Hehe to chyba kazda z nas tak ma :;-) Ja we wrzesniu miałam imieninki dostałam kaske od rodziców i też miałam sobie coś kupić i kupiłam 8 par body, karuzelke nad łozeczko :-)Powiem wam ,ze przy pierwszym dziecku tez tak samo było ,co jechałam do miasta na zakupy to patrzyłam tylko zeby małemu coś kupić a nie sobie :laugh2:
Ale to chyba dowód na to że jestesmy wszystkie super mamuśkami:-):tak::-) i że bardzo kochamy nasze małe słoneczka:-):tak:
 
A ja wlasnie przeglądam i wyszukuje ubranka na chrzest dla mojej Wiktorii.Chyba z tym zakupem bedzie ciężko,bo nie mogę sie zdecydowac.Tyle jest fajnych rzeczy.
 
Kurcze dzis kupiłam taki śliczny "miśkowy" pajacyk tak sie pospieszyłam że nie zauwazyłam że jest zapinany od tyłu a guziczki nie sa zabezpieczone (żelastwo wystaje , takie gołe sa te guziki)i do tego paragonu nie wziąłam:wściekła/y::confused2:
A na chrzest mam komplecik po synku mojej kuzynki takze mam z głowy:happy:
 
Ja stroj na chrzest kupie w ostattnim momecie. Mariannie kupilam go wczesniej i...... w dniu chrztu byl za maly
 
My juz po chrzcie, mielismy sliczny bialy pluszowy pajacyk, kupilismy wiekszy w razie gdyby byl za maly:-)

Natalia a moze sprobuj naszyc na te guziki kawalki materialow, takie naszywki porob.

A ja chcialabym karuzele na lozeczko, mam juz jedna ale chcialabym inna,moze macie jakies fajne stronki, albo na allegro??im wiecej propozycji tym lepiej, moi rodzice przyjezdzaja niedlugo, takze mi przywioza:tak:bo tutaj takie drogie ze serce sie kroi jak mam taka kase wydac
 
ola ja myslałam żeby mu jakaś koszulke pod spód nakładac ale to nie wypali bo pajacyk dosyc ciepły wiec nie chce Piotrka przegrzewać:no:a to naszywanie to rzeczywiscie jest jakies wyjście ... bo szkoda mi ciuszka:-p:happy:
 
hej dziewczyny :) Chciałam wam cos polecić. Niewiem jak wy ale ja np wszystkie ciuszki kupuję Olce na allegro oczywiście używki. Ostatnio trafiłam na super sprzedawce kupiłam 3 komplety bluzeczek po 3 sztuki. Za całość czyli za 9 bluzeczek wyszło mi chyba 60 zł. Blluzeczki są super mało co zniszczone.Kupiłam nieco wieksze rozmiary wiec bedzie miała na dłużej. Obejrzyjcie sobie przedmioty tego uzytkownika może też znajdziecie coś dla waszych szkarbów o ile kupujecie używki;-)
Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Do góry