reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych pociech

reklama
nie dosc,ze drogie to jeszcze dosc spore, ja juz miejsca w mieszkaniu nie mam na te graty wszystkie:-pale bardzo fajne nie da sie zaprzeczyc:tak:
 
A ja chciałam zapytać a propo wózka - wydaje mi się że wiele z was kupiło wózek przez internet - bo ja też bym chciała ale troche się boję - no bo gorzej jak coś by było nie tak, np. z gwarancją i tak dalej. A z drugiej strony to w necie większy wybór niż u nas w sklepach, no i korzystniejsze ceny:baffled:
 
Ja wózka nie kupowałam w necie:no:Musiałam sie dokładnie przyjzec troche pojezdzic i wyczuc jak sie skręca jak z waga itp;-). Możesz isc do sklepu obejrzeć jakis model a potem na allegro zamówic taniej:tak:
 
Natalia a ja slyszalam o kojcach taka opinie jak o chodzikach:confused: niezbyt pozytywna - nie wiem chyba chodzi o niezbyt twarde podloze:dry: ale to juz sama wymyslam bo nie wiem czemu nie polecaja:no: i lekarka przy szczepieniu tez nam kazala uwazac na chodziki i na kojce wlasnie:tak:najlepiej nie korzystac powiedziala:sorry2:
 
Natalia a ja slyszalam o kojcach taka opinie jak o chodzikach:confused: niezbyt pozytywna - nie wiem chyba chodzi o niezbyt twarde podloze:dry: ale to juz sama wymyslam bo nie wiem czemu nie polecaja:no: i lekarka przy szczepieniu tez nam kazala uwazac na chodziki i na kojce wlasnie:tak:najlepiej nie korzystac powiedziala:sorry2:

O kurcze poważnie??Ej Ci lekarze to potrawia zbic z tropu:dry:

No ja raczej kupie bo jak sie opiekowałam synkiem kuzynki to on taki miał i w nim sobie siedział jak na podłodze nie było różnicy tylko że "teren" zabezpieczony siatką:-DAle to może rzeczywiście chodzi o to podłoże...ale to chyba odnosnie chodzenia w takim kojcu bo przy siedzeniu to i tak nie ma różnicy nie?:sorry2:
 
reklama
Nie doradze Natalia bo naprawde nie wiem:no: niektore kojce maja twarda podloge wiec moze zwroc na to uwage bo niedlugo maly zacznie wstawac :confused:
ja sie ciesze ze wozka na allegro nie kupilam bo juz bylo blisko ( w przypadku parasolki) bo jak go pozniej w sklepie zobaczylam to sie zalamalam a na zdjeciu tak super wygladal i firma dobra ( chicco) ale material katastrofa:szok: fakt w sklepie byl 150 zl drozszy:tak: ja np kupilam w sklepie ale w cenie identycznej jak na allegro bo na 4 aukcje z tym modelem 2 byly tego pana - wlasciciela sklepu:tak::-)wiec i na przesylce zaoszczedzilam:-Di po sklepie pojezdzilam:tak:
 
Do góry