reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych pociech

Zdanka ja to wszystko rozumiem, ze nie ma nic piękniejszego niż jak matka karmi dziecko własną piersią i ja mam jak najbardziej zamiar to robić :tak:
Ale jeśli mam po macierzyńskim wracać do pracy to będę musiała już troche wcześniej zacząć odstawiac malucha od piersi i np przyzwyczajać do karmienia butelką bo przeciez z dnia na dzień tego nie zrobie :-( najwyzej będę odciagać pokarm i karmić małego butlą :tak: jeśli wogóle bede miała pokarm i uda mi sie utrzymać tak długo laktacje :tak:

też czytałam w innych miesiącach ze to wcale nie jest takie proste :szok:
 
reklama
Kira hehe kolejne slodkie lapciuchy:-Dja narazie sie niczym nie pochwale,a dlaczego to napisalam na watku ogolnym:wściekła/y::wściekła/y:
 
A ja dzisiaj dostałam laktator - trochę sie wkurzyłam bo tej Medeli nie można sterylizować w mikrofalówce, a ja naiwnie zaopatrzyłam się w sterylizator do mikrofali:wściekła/y:, to dziwne bo niby laktator Aventu można:nerd:
 
Limonka nic sie nie martw bedziesz go po prostu gotować w garnku z woda i tez sie wysterylizuje:-)

A steryzlizator do mikrofali przyda sie do butelek :-):tak:
 
Li_monka nie martw sie tym sterylizatorem :tak: ja wszystkie części wrzuciłam do zmywarki i w takiej wysokiej temperaturze wszystko ładnie sie wygotowało. A gdybym nie miała zmywarki to poprostu wyparzyłabym wrzątkiem i też by starczyło :tak:
 
pisałysmy o zakupach dla naszych dzieciaczków jak były jeszcze w brzuszku ...ten czas tak leci i trzeba myśleć o wiekszych rozmiarach:szok:nie wiem czy tak macie ale jak ja patrze na te ciuszkli malutkie które musze odłożyc bo są juz ciasne to mi tak szkoda hehe:-D:tak:juz zaczęłam dokupować po troszku nowe rzeczy...a ze skarpet to mój baczek juz ze wszystkich wyrósł:happy:w sumie to dobrze bo mozna ruszyc na zakupy to w końcu taka przyjemność..:tak:.przyłapuje sie na tym że jak ide nawet do takiego marketu to nie mysle juzo tym co sobie kupić tylko startuje na dział dla dzieci i o moim Piotrku myśle:-p:-D
 
reklama
Natalia mam tak samo:-Dw supermarkecie-kierunek dzial dzieciecy i wstyd sie przyznac ale zawsze wychodze z czyms dla Adasia:zawstydzona/y:a to kremik,skarpetki,jakis nowy smoczek-szał normalnie:-D
A z ciuszkami mam o tyle łatwiej ze mam na ok rok,wiec tylko dokupuje jakies pojedyncze sztuki:tak:a pozatym ciagle nowe dostaje:happy:
A te malutkie to tez strasznie zal odkladac-ale jeszcze je zobacze-dla siostry i przyjaciółki odkładam:-)
 
Do góry