reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych Maluszków

dziewczyny w jakich rozmiarach kupujecie ciuszki dla maluszków? 56, 62, ewentualnie jak ładne to 68 mogą być? bo chcę parę rzeczy zamówić przez neta, a ja pierworódka i nie mam pojęcia:-D

Straciatella poproszę o ten kod promocyjny na smyk.com, jeśli można ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
ivon, no ja kupuje tak jak napisalas - 56.62.68 - i ostatnio policzylam ile czego mam to najwiecej mam 62 :) ale to tak wyszlo bo kupujac patrzylam na wyglad bardziej niz na rozmiar :)
 
no własnie tak myślę, że my przecież rodzimy na wiosnę-lato, to lepiej kupić więcej większych, bo nie będą się kleić do ciałka w upały:blink:
 
No to szukam powozu z pompowanymi kołami :-D

co do kół mi wszyscy polecają piankowe ale oczywiscie wieksze (nie takie mikro malutkie) koleżanki miały pompowane i to się w ich przypadku wiązało z dużymi przeszkodami a to szkiełko i koło trzeba było wymienić a to dodmuchac a nie bylo gdzie i zazwyczaj takie wózki są ciężkie :) ja wybrałam dla mojego malnestwa mutsy evo , cena nie jest przerazajaca a komfort zapewnia maluszkowi jak i mamusi ;)
 
co do kół mi wszyscy polecają piankowe ale oczywiscie wieksze (nie takie mikro malutkie) koleżanki miały pompowane i to się w ich przypadku wiązało z dużymi przeszkodami a to szkiełko i koło trzeba było wymienić a to dodmuchac a nie bylo gdzie i zazwyczaj takie wózki są ciężkie :) ja wybrałam dla mojego malnestwa mutsy evo , cena nie jest przerazajaca a komfort zapewnia maluszkowi jak i mamusi ;)

Ogladalas ten evo? Ja mam dylemat miedzy evo a igo :) a co do kół pompowanych tez słyszałam, ze są trochę problemowe, wiec i ja raczej wezmę piankowe, a w mutsy są spore :)

kod na 10% to LuxMedSmyk ale przy obecnych promocjach na ubranka odlicza od ceny jakby przed wyprzedazowej :) chyba ze straciatella ma inny, ale szukałam w internecie i znalazłam tylko ten.

a ubranka naprawdę aż 68 kupować ? Nie "utopi sie" w tym?:/ siostra M urodziła 3 tygodnie przed czasem a miała termin jak ja na 4maja i mówiła ze 56 były za duże, żeby kilka 50 kupić. Co myślicie?
 
Ostatnia edycja:
Ogladalas ten evo? Ja mam dylemat miedzy evo a igo :) a co do kół pompowanych tez słyszałam, ze są trochę problemowe, wiec i ja raczej wezmę piankowe, a w mutsy są spore :)

kod na 10% to LuxMedSmyk ale przy obecnych promocjach na ubranka odlicza od ceny jakby przed wyprzedazowej :) chyba ze straciatella ma inny, ale szukałam w internecie i znalazłam tylko ten.

a ubranka naprawdę aż 68 kupować ? Nie "utopi sie" w tym?:/ siostra M urodziła 3 tygodnie przed czasem a miała termin jak ja na 4maja i mówiła ze 56 były za duże, żeby kilka 50 kupić. Co myślicie?

oglądałam i prowadziłam evo ! naprawde mega super.:)
 
pat&mom myślę, że kilka sztuk mniejszych trzeba mieć, bo nie wiadomo jaki bąbel duży się urodzi:tak: ale jak siostra twojego urodziła 3 tyg przed czasem, to potrzebowała takich malutkich.
kuzynka mojego przedwczoraj mówiła że niecałe 2 tygodnie przed porodem robili jej usg, oszacowali wagę, a przy porodzie okazało się, że maluch ważył 1,5 kg wiecej niż lekarz mówił, co chyba jest niemożliwe, żeby dziecko w brzuchu aż tyle przybrało na wadze, wiec ja do tej wagi z usg podchodzę trochę z dystansem;-)
 
wiesz co Patka, mi się wydaje, że te na 50 to tylko w przypadku jak się komuś wcześniak trafi. kilka sztuk naprawdę można dokupić. tak jak pisałam mój Janek urodził się chudzy ale długi -57 cm (a ja mam raptem 162cm), te na 56 były za małe i mnóstwo po prostu oddałam. od razu potrzebne były 62. w takim rozmiarze teraz kupuję najwięcej. zwłaszcza jak to pajacyki, to jeśli będą za krótkie to kaplica. ponadto zamierzam pieluchować wielorazowo a to zajmuje trochę więcej miejsca. kilka sztuk, naprawdę kilka 56 mam. gdyby mały urodził się przed czasem to po prostu wyślę Miśka do smyka po kilka sztuk i już.
 
reklama
ja wychodzę z założenia że lepiej trochę za duże i będę kupowac na 56-62-68:) chociaz ja bylam bardzo malutka jak sir urodzilam i miałam zaledwie 2600 :)
 
Do góry