reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych Maluszków

Tak mnie korci, żeby już zacząć coś kupować, teraz takie fajne promocje zimowe są. I tu mam pytanie, te najmniejsze ubranka to jakie kupować, biorąc pod uwagę, że termin mam na koniec maja praktycznie, a sądzę, że wypadnie czerwiec. Bodziaki z krótkim rękawem? Długim? Pajace takie ze stópkami i długim rękawem się przydadzą w ogóle? Można zgłupieć :happy2:
 
reklama
oporowo bodziaków z krótkim, trochę mniej z długim. i pajacyki. w zasadzie jakieś śpioszki, spodenki na takie mikromaleństwo można sobie darować. takie 3miesięczne można poszaleć już. spodenki do bodziaków są w porządku. kaftaniki odradzam bo się zwijają na pleckach. z pajacykami najwygodniej zwłaszcza rozpinanymi na całości, zeby łatwo Ci było sprawdzić czy bobas ma mokro. pajacyki cienkie z długim rękawem i stópkami się przydadzą. dzidziuś potrzebuje ciepła, a one są cieniutkie. możesz od biedy dzieciaczka w pieluchę ubrac i na to pajacyk. jak chłodniej to na bodziaka pajacyk. a jak będzie bardzo gorąco to w samym bodziaku będzie występował:)
 
Co ja bym bez Was zrobiła :) skorygowałam rozmiary w smyku. Trochę zaszalalam ;D ale takie wyprzedaże, aż grzech nie skorzystać :)
 
tak właśnie siedzę i myślę nad tym wszystkim że tu wózek ubranka pieluchy kosmetyki to pielęgnacji maluszka potrzebne...łóżeczko przewijak i do tego jeszcze za pewne 1000 jeszcze bardziej potrzebnych rzeczy o ktorych nie mam pojecia :(
 
Mamy grupę na fejsbuku, na której wstawiłam taka listę, każda coś od siebie dodała, bądź odradzila :) zapraszamy
Faktycznie trochę tego jest :) ja powoli zaczynam od stycznia, na raz to raczej nierealne finansowo :)
 
ja też tak jakos od stycznia-lutego mimo że termin mam dopiero na lipiec :p ale lepiej to jednak rozłożyć na raty. oczywiscie zaczne od drobiazgow nie od razu od wozka ^^
 
reklama
Do góry