reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych Maluszków

reklama
Jejku jakie śliczności:) Ja wczoraj w Tesco kupiłam na wyprzedaży 10 par skarpetek i bodziaka:) A już 2 lub 3 stycznia lecimy do Wrocławia na łowy i macanie wózków:)

A i od kuzynki będę mieć taki kosz:) BRUIN cudny IDEALNY kosz wiklinowy MOJZESZA 27zdje (3816235975) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
ja bardzo podobny dostaję od kumpeli :) własnie w poniedziałek po niego jadę bo zostawiła go już u cioci dla mnie i muszę odebrać ;) dlatego jutro muszę uprzątnąć graty z biurka i poprosić M żeby te biurko już złożył :p

Ogladalas ten evo? Ja mam dylemat miedzy evo a igo :) a co do kół pompowanych tez słyszałam, ze są trochę problemowe, wiec i ja raczej wezmę piankowe, a w mutsy są spore :)

kod na 10% to LuxMedSmyk ale przy obecnych promocjach na ubranka odlicza od ceny jakby przed wyprzedazowej :) chyba ze straciatella ma inny, ale szukałam w internecie i znalazłam tylko ten.

a ubranka naprawdę aż 68 kupować ? Nie "utopi sie" w tym?:/ siostra M urodziła 3 tygodnie przed czasem a miała termin jak ja na 4maja i mówiła ze 56 były za duże, żeby kilka 50 kupić. Co myślicie?
no to zależy jakie dziecko Ci się urodzi, bo mój chrześniak to taki wielki się urodził że nawet nie było co myśleć o rozmiarze 56 :p te sukieneczki co wam ostatnio wrzuciłam to mam w rozmiarze 56, resztę kupuję większą :) bo za dużo takich maleństw też nie ma co kupować :)
 
my wczoraj byliśmy odebrać paczkę ze Smyka :-D każde ubrano oglądałam z każdej strony, i dzisiaj to samo :-D takie maleńkie zakochałam się na amen!:zawstydzona/y: przy okazji oglądaliśmy wózki, mamy na razie 3 wybrane:
Baby Design Lupo Comfort - Wózki dziecięce, wielofunkcyjne - sklepbobas.pl
Wózek dziecięcy 3W1 - X6 - Wózek trójfunkcyjny X6 01
Gusio Carrera 3в1 Новая модель. Универсальная коляска,очень ... - Барахолка onliner.by niestety nie mogę znaleźć nic po polsku.... fantastycznie się go prowadzi:cool2: i jest dosyć wysoki

dwa ostatnie mają mega długą gondolę (sojan ma 88 cm), podobnie i spacerówka. a że ja i mój jesteśmy wysocy, to szukamy wózka, który będzie nam służył jak najdłużej:tak:

ale najlepsze czekało nas jak wróciliśmy do domu. w sklepach zbierałam ulotki z wózkami, łóżeczkami, zakreślałam co mi się podoba, pisałam minusy. usiedlismy w kuchni z teściową, a ona wzięła te ulotki i do nas: wózki oglądaliście? przecież macie jeszcze tyle czasu... a teraz można wejść do jednego sklepu i od razu wszystko kupić... ja swoje dzieci to w małej kołysce wychowałam, pościel sianem się wypychało bo materace to tylko elita dostawała... ja takie oczy, szok. myślę sobie, dobrze że tej paczki z ubrankami nie wzieliśmy do domu, tylko została w samochodzie, bo dopiero by gadała... a to siano teraz wychodzi, każde jej dziecko kicha i jest uczulone na wszystko... a mój jej odpowiedział: na wiosnę to będzie miał tyle roboty, że nie będzie kiedy się wyrwać, nawet teraz jest ciężko wybrać się na całodniowe zakupy... że ja mam potem sama jeździć... a jak ja potem będę musiała leżeć, będę się źle czuła, bo różnie może być, to z kolei on ma sam wszystko wybierać...a teraz jak jest chwila to jeździmy oglądamy:tak: i zapytał jej, skąd my mamy potem wziąć tyyyle kasy na raz, że kredyt na dziecko mamy wziąć? ale byłam z niego dumna :zawstydzona/y: pierwszy raz powiedział coś naprzeciw swojej matce, ehhh nawet sobie nie wyobrażacie jak mi się miło zrobiło:zawstydzona/y: a ona głowę pochyliła nad krzyżówką i nic się nie odezwała.
 
wiem wiem że to nie tylko wina siana :-D ale to pierwsze co mi do głowy przyszło po tamtej rozmowie
 
reklama
Ivon - ten ostatni wozek masz tu Sklep - Dada Paradiso Group

bylismy prawie na niego zdecydowani, ale musielibysmy kupic go w ciemno bo w okolicach wroclawia nigdzie go nie ma do kupienia, a dzisiaj widzielismy go u jednych ludzi w sklepie i dobrze ze go nie zamowilismy :)
pgondola jakas taka krotka zbita, kolka strasznie blisko siebie, a facet jak cos tam gmeral w gondoli to wozek caly sie trzasl :/ i ten bialy stelaz porysowany i brudny :)

takze ciesze sie ze go nie zamowilismy w ciemno :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry